Konkurs: „Noc morderców”

opublikowano: 2011-11-14 22:58
wolna licencja
poleć artykuł:
Wśród rozstrzelanych był prof. Kazimierz Bartel, prof. Roman Longchamps de Bérier z trzema synami i Tadeusz Boy-Żeleński. Zbrodnia ta nie została przez historię nawet nazwana a mordercy nie zostali nigdy ukarani. Ofiary i ich katów przypomina niemiecki historyk Dieter Schenk. W naszym dzisiejszym konkursie do wygrania 3 egz. pozycji o zapomnianej niemieckiej zbrodni z czasów II wojny światowej.
REKLAMA

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 4 grudnia 2011 r. poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. Proszę podać imię i nazwisko polskiego premiera, zamordowanego przez Niemców 26 lipca 1941 roku. 2. W granicach jakiego państwa znajdował się Lwów w 1940 roku?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: [email protected]">[email protected]">[email protected] - w tytule maila prosimy wpisać: „Noc morderców”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Dieter Schenk
Noc morderców. Kaźń polskich profesorów we Lwowie i holokaust w Galicji Wschodniej
cena:
52,90 zł
Wydawca:
Wydawnictwo Wysoki Zamek
Okładka:
twarda
Liczba stron:
440

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Wysoki Zamek.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone