Zauważyliśmy, że prawdopodobnie przeglądasz naszą stronę blokując wyświetlanie reklam. Wpływy z ich emisji stanowią główne źródło przychodu portalu, dlatego prosimy Cię o ich odblokowanie. Unikamy wszelkich natrętnych form reklamy. Możesz również alternatywnie wesprzeć nas przez darowiznę na rzecz Histmag.org lub zakupy w naszym sklepie.

Koszulki „Histmag.org”

Wiele osób deklarowało chęć zakupu t-shirtów z logo „Histmaga”. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, udostępniliśmy taką możliwość!

» Zamów koszulkę «

Koszulki dostępne są w kolorze czarnym, w wersjach: damskiej i męskiej. Nadruki wykonane są na markowym materiale (Steadman, 155g/m2), gwarantującym dużą wytrzymałość. Dostępne rozmiary: XL, 2XL.

rozmiartypwzrostobwód (w klatce piersiowej)
Smęska (brak w magazynie)ok. 165-170 cmdo 96 cm
Mmęska (brak w magazynie)ok. 171-175 cmdo 104 cm
Lmęska (brak w magazynie)ok. 176-180 cmdo 112 cm
XLmęskaok. 181-186 cmdo 120 cm
XXLmęskaok. 187-195 cmdo 124 cm
Sdamska (brak w magazynie)ok. 160-165 cmdo 88 cm
Mdamska (brak w magazynie)ok. 166-171 cmdo 92 cm
Ldamska (brak w magazynie)ok. 172-177 cmdo 96 cm
XLdamska (brak w magazynie)ok. 178-185 cmdo 100 cm

Nakład koszulek został wyczerpany. :(

Dlaczego warto zaopatrzyć się w „Histmagową” koszulkę? - argumenty Czytelników:

Koszulka „Histmaga”
portal wspomaga,
wygląd twój poprawi
i sporą radość sprawi.
(kos)

Zakup i noszenie owej koszulki rozwiązuje jeden z podstawowych problemów odzieżowych u kobiet. Problemem jest ubranie się tak, aby było ciekawie, ale aby żadna inna nie była ubrana tak samo. Jeżeli jesteśmy w towarzystwie nieHistmagowym, na pewno będziemy się wyróżniać i nikt nie powieli naszego ubioru. I tu dodatkowy plus-argument: jeżeli jednak pojawi się podobnie ubrany osobnik, oznacza to, że znajdujemy się w doborowym towarzystwie, ergo możemy nawiązać śmiało kontakt. Mamy bowiem wspólny temat do rozmowy z osobnikiem męskim w tejże koszulce (na dodatek kulturalnym, kształconym i dowcipnym, jak możemy zakładać) i temat do plot z osobnikiem żeńskim!
(Eri)


Michał Świgoń:

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza). Ukończył również studia z zakresu marketingu.

[ więcej o autorze ]

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod zdjęciami, lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org

Komentarze

GośćCzy koszulki będą również dostępne w sprzedaży, w listopadzie na XVII Targach Książki Historycznej (najlepiej białe z ciemnym nadrukiem :D)?

GośćErrata:
Oczywiście to będą XVIII Targi Książki Historycznej, a nie “VII”, które są już historią :D.

Michał ŚwigońTak, koszulki będą w sprzedaży na Targach. Najlepiej dać nam znać w najbliższych dniach mailowo (sklep@histmag.org), ile i jakie rozmiary, podając swoje imię i nazwisko - wtedy zyskamy pewność, że będą na miejscu zarezerwowane i nie będzie problemu. :)

Na chwilę obecną koszulki są dostępne w kolorze czarnym, ale jeśli okaże się, że będzie duże zainteresowanie, to w przyszłym roku rozszerzymy ofertę o inne wzory i kolory.

MęczykA ten obwód to mierzony w jakim miejscu? :)

Michał ŚwigońKlatka piersiowa. :)

Kamil JanickiCzyżby kolega Męczyk uwzględniał jako punkt mierzenia mięsień piwny? ;-)

Michał ŚwigońA, zapomniałbym.

Jeśli ktoś z Czytelników może mieć problem z wejściem w XXL, być może uda mi się zdobyć większy rozmiar. Proszę dopisać adnotację adnotację w polu "uwagi" przy składaniu zamówienia (tę możliwość uruchomimy już wkrótce). ;-)

MęczykNiech no ja was dostanę w swoje ręce :D

Michał ŚwigońMęczyk, Dzień Przytulania był 24 czerwca, musisz trochę poczekać na kolejny. :D

Gość: CynicznyZupełnie nie widać obrazka nad napisem! Czyżby to był jakiś chwyt marketingowy ("Kup koszulkę, a dowiesz się, co na niej jest!")? ;)

Michał ŚwigońZgodnie z życzeniem - dodałem podgląd nadruku. Wystarczy kliknąć na dowolny z obrazków, aby otworzyła się jego powiększona wersja.

Gość: Ellazawsze mi się zdawało, ·że to kobiety są szersze w klatce piersiowej...

Michał ŚwigońWymiary koszulek podajemy za ich producentem. :)

Gość: MatixAch... to dyskryminacja! Jak dwumetrowy człowiek ma się wcisnąć w takie małe XL?

Gość: Sebastian AdamkiewiczMam ten sam problem:P Generalnie producenci wychodzą z założenia, że Polacy są tylko mali i szczupli:P

Michał ŚwigońMożemy próbować załatwić jakieś większe koszulki, choć może być z tym problem. Proszę opisać preferowany rozmiar na sklep@histmag.org - zobaczę, co da się zrobić. :)

Kamiljaką metodą wykonany jest nadruk?

Michał ŚwigońSitodruk.

Gość: aleksandraTrochę śmisznie liczycie tę obniżkę, bo to ewidentnie wygląda tak, jakby koszulka kosztowała 25zł i cena 27,50zł została sztucznie dorobiona ze względów marketingowych. Od razu widać, że 25zł+10% daje 27,50zł. Natomiast 27,50zł-10% wychodzi 24,75zł, a więc obniżając to do kwoty 25 z 27,50zł, obniżka jest o 9,09%. Jak już się kombinowało z promocjami i marketingiem, można było to policzyć dokładnie albo chociaż napisać, że pi razy oko 10%.

Michał Świgoń@Aleksandra - w połowie muszę Ci przyznać rację, w połowie - nie. :)

Z zasady wysokość wszystkich zniżek zaokrąglamy do pełnych 5%. Stąd zapisaliśmy 10%, a nie 9,09%. Zgodnie z sugestią - dopisałem pi razy oko.

Jednak - co mogą poświadczyć niektórzy Czytelnicy, przez dłuższy czas koszulki rzeczywiście sprzedawaliśmy po 27,5 zł.

Pozdrawiam i dziękuję

Małgorzata KędzioraWitam :) Czy mogłabym uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wymiarów damskich koszulek ? Pozdrawiam .

Michał ŚwigońPani Małgorzato,

dane dotyczące wymiarów znajdują się powyżej, na stronie. Jeśli potrzebuje Pani dodatkowych szczegółów, proszę o maila na: sklep@histmag.org z dokładną informacją jak możemy pomóc, poproszę o sprawdzenie.

Dodaj komentarz