Luźne dyskusje > Kultura - archiwum

"(Nie)Kochamy polskie seriale"

<< < (17/17)

Rzapdzia:
;D  Stawka więska niż życie :)

Graf von Orlok:

--- Cytat: "pawlo007" ---Moje ulubione seriale to  Daleko od noszy, W11, M jak Miłość i Kryminalni. Moim zdaniem są OK :okwink:
--- Koniec cytatu ---

Moim zdaniem nie :x

Z polskich seriali bardziej wolę te starsze. W nowych przeraża mnie "wspaniała" gra aktorska (jak w W11 i M jak Miłość) oraz to, że większość nowych seriali chce pokazać prawdziwe życie. Takie "życiowe" seriale wg. mnie nie mają żadnego sensu - i tak nie pokażą prawdziwego życia, a taka perfidna propaganda pokazująca cudowne życie mnie osobiście wkurza :evil:

Życie to nie serial, serial to nie życie. I niech tak zostanie.

Mirek_W:
Ogladajac M jak milosc i Na dobre i na zle to czuje sie jakbym mieszkal w raju ... :irre: ...zwlaszcza ten drugi serial to taka bujda ze plakac sie chce ...takich szpitali to u nas jeszcze bardzo dlugo nie bedzie ...

pietka:
ja na szczęście nie wiem o czym mowa. nie oglądam, nawet nie wiem, co leci. o zdjęciu kiepskich dowiedziałem się z netu... i dobrze mi z tym

Turtlezzz:
Ja przepraszam, ale w ankiecie nie uwzględniono najlepszego polskiego serialu - Kariery Nikodema Dyzmy ! :)

A jedyny serial z ostatnich lat, który oglądałem to "K jak Komisja Śledcza" ;) Ale kiedy skończyła się pierwsza seria z Nałęczem i Rokitą nie było już kogo oglądać (no chyba że cudną Jolkę)

Poza tym (i paroma odcinkami Kiepskich) nie ma absolutnie nic wartego uwagi. Pustynia. Nie ma też aktorów, bo na czym się mają uczyć gry ? Na "13 posterunku" ?

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej