Konkurs: Prawdziwa wojna

opublikowano: 2018-12-06 11:00
wolna licencja
poleć artykuł:
W naszym dzisiejszym konkursie możecie wygrać 4 egzemplarze książki „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu”. Na jej stronach autor nie tylko opowiada o konkretnych wydarzeniach, lecz stara się również znaleźć odpowiedzi na pytania, dlaczego Stany Zjednoczone rozpoczęły wojnę w Wietnamie i dlaczego ją przegrały.
REKLAMA

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 19 grudnia 2018 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Kiedy dokładnie rozpoczęła się Ofensywa Tết? 2. O ile złotych (według cen promocyjnych) tańsza jest wersja e-book od wersji papierowej książki „Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu” w internetowej księgarni Wydawnictwa Czarne?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: [email protected]">[email protected]">[email protected] - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Prawdziwa wojna”, w treści maila dodatkowo: „Mam ukończone 16 lat i wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w zakresie niezbędnym do rozstrzygnięcia konkursu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Jonathan Schell
„Prawdziwa wojna. Wietnam w ogniu”
cena:
44,90 zł
Tłumaczenie:
Rafał Lisowski
Okładka:
twarda
Liczba stron:
344
Seria:
wydawnicza: Reportaż
Format:
133 mm × 215 mm
ISBN:
978-83-8049-449-7

Fundatorem nagród jest Wydawnictwo Czarne.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone