Opublikowano
2006-12-05 23:40
Licencja
Wolna licencja

Przywitaj Nowy Rok na Rynku w Krakowie

Jak spędzić udanego sylwestra w wyborowym towarzystwie, nie wydając przy tym ani grosza? Odpowiedź na to pytanie jest prosta: trzeba wybrać się na krakowski Rynek Główny.


W tym roku główny organizator fety - Krakowskie Biuro Festiwalowe - przygotował dla miłośników zabawy na świeżym powietrzu wiele atrakcji.

Na scenie ustawionej pod wieżą ratuszową zagrają między innymi takie tuzy polskiego show-biznesu, jak Maryla Rodowicz, Krzysztof Krawczyk czy Piotr Rubik.

Koncert oraz jeden z większych w kraju pokazów sztucznych ogni będzie transmitować telewizja Polsat. Reżyserem spektaklu jest Bolesław Pawica, a oprawą graficzną zajmie się Marcin Pietuch.

W zeszłym roku w centrum stolicy małopolski bawiło się 60 tysięcy osób.

Impreza rozpocznie się o godzinie 20.oo.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Piotr Hamarnik

Studiuje w Instytucie Historii Akademii Pedagogicznej im. KEN w Krakowie (V rok). Ukończył również Studium Dziennikarskie na tej samej uczelni.

Aktywnie działa w Niezależnym Zrzeszeniu Studentów swojej Alma Mater, w którym odpowiada za Biuro Prasowe i miesięcznik Nowy Legion. Dawniej związany z magazynem „Histmag.org”, odpowiadał w nim za promocję. Obecnie pracuje w dziale miejskim Gazety Wyborczej Kraków.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org