Paweł Rodak

Absolwent politologii i student prawa na Uniwersytecie Warszawskim, współpracował z redakcją „Życia Warszawy” i branżowego miesięcznika poświęconego samorządowi terytorialnemu „Forum Samorządowe”.
Obecnie pracuje w administracji rządowej, czym, jak mówi, zdradził swoją miłość do samorządu terytorialnego. Jest fanatycznym kibicem snookera i włoskiego futbolu. Do końca 2007 roku blisko współpracował z redakcją „Histmaga”.

Ostatnie teksty użytkownika
2007-12-17 19:27
Carlo Casini - „5 dowodów na istnienie człowieka” – recenzja i ocena
Z książką Carlo Casiniego jest zasadniczy problem. Przeciwników aborcji tylko utwierdzi w dotychczasowej postawie, zaś osoby o odmiennych poglądach w ogóle po nią nie sięgną. A szkoda.
2007-12-07 18:33
„Innego końca świata nie będzie” – recenzja i ocena
Doprawdy ciężko recenzować historię życia opowiedzianą przez kogoś, kto o niebo przewyższa mnie nie tylko inteligencją, ale przede wszystkim mądrością. Jak, zachowując podziw dla człowieka, krytycznym
2007-11-19 19:20
Lee Iacocca, Catherine Whitney — „Gdzie się podziali ci wszyscy przywódcy?” – recenzja i ocena
Czas chyba pogodzić się z tym, że książki o polityce będą pisać wszyscy, którzy mają odpowiednią ilość gotówki albo znane nazwisko. Nieważne, czy mają coś sensownego do powiedzenia.
2007-10-27 23:26
W szponach wirtualnego hazardu
Poker? Black Jack? Jednoręki bandyta? A może coś związanego ze sportem? Nie gra roli czy chcesz postawić ostatnią złotówkę na rozgrywkach szwedzkiej ligi hokejowej, czy na wyścigach psów w Chinach. Kt
Tagi: Inne
2007-09-19 09:28
Do Biskupina zawitali Bałtowie
Pod hasłem „Bałtowie — północni sąsiedzi Słowian” trwa 13. Festyn Archeologiczny w Biskupinie. To okazja dla wszystkich miłośników historii, by zakosztować klimatu życia przed wiekami.