Konkurs: Kompleks Pałacu

opublikowano: 2015-07-30 14:38
wolna licencja
poleć artykuł:
Książka „Kompleks pałacu. Życie stalinowskiego wieżowca w kapitalistycznej Warszawie” pokazuje kulisy powstania tego osobliwego daru Związku Radzieckiego dla Warszawy, jak i całą złożoność jego funkcjonowania po przełomie 1989 roku. Co trzeba zrobić, aby ją otrzymać?
REKLAMA

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 12 sierpnia 2015 r. przesłać odpowiedź na nasze pytania:

1. W którym roku został oddany do użytku Pałac Kultury i Nauki w Warszawie i jaka jest jego łączna wysokość (z iglicą)? 2. W jakiej cenie można zakupić naszą dzisiejszą nagrodę w sklepie Wydawcy? 3. Gdzie mieści się (obecnie modernizowana) siedziba główna Muzeum Warszawy?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by je przesłać, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: [email protected]">[email protected]">[email protected] - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Kompleks Pałacu”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

Michał Murawski
„Kompleks Pałacu. Życie społeczne stalinowskiego wieżowca w kapitalistycznej Warszawie”
cena:
Tytuł oryginalny:
„The Palace Complex: The Social Life of a Stalinist Skyscraper in Post-Socialist Warsaw”
Wydawca:
Muzeum Warszawy
Tłumaczenie:
i redakcja naukowa: dr Ewa Klekot
Okładka:
miękka
Data i miejsce wydania:
I, Warszawa 2015
Format:
152 x 235 mm
Redakcja:
naukowa: dr Ewa Klekot
ISBN:
978-83-62189-48-9

Fundatorem nagród jest Muzeum Warszawy

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone