10 materiałów z Histmag.org, które szkoda byłoby przeoczyć (30 III 23)

opublikowano: 2023-03-30 14:56
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Anna J. Szepielak: W młodości Zygmunt I „zapasowy książę” był troszkę jak piąte koło u wozu. Któż z nas chciałby tak się czuć w rodzinie przez 40 lat?; Bitwa o Kraków 1914 roku i jej znaczenie; Fenomen białej magii w kulturze staropolskiej; Wieki barwne, czyli o symbolice koloru w średniowieczu – przedstawiamy najciekawsze treści publikowane w Histmagu w ostatnich dniach. Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać takie zestawienie co tydzień!
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone