Opublikowano
2010-03-16 11:23
Licencja
Wolna licencja

Współpraca recenzencka – informacja dla wydawców

Jeśli wydają Państwo książki, gry komputerowe, filmy, gry planszowe, muzykę lub inne dzieła kultury, związane z szeroko pojętą tematyką historyczną, i chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę recenzencką – prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy, obowiązującymi w naszej redakcji.


„Histmag.org” stanowi obecnie czołowe medium historyczne w Polsce. Współpracujemy z kilkuset podmiotami wydawniczymi na polskim rynku, jesteśmy otwarci na współdziałanie z nowymi partnerami. Jak mogą Państwo nawiązać z nami współpracę?

1. Prosimy przesyłać na adres mailowy: recenzje@histmag.org informacje na temat Państwa publikacji – istnieje wtedy szansa, jeśli któregoś z naszych redaktorów informacja o książce szczególnie zainteresuje, wówczas poprosimy Państwa o przesłanie egz. recenzenckiego.

2. Jeśli chcieliby Państwo zyskać pewność, że publikacja zostanie zrecenzowana, prosimy o kontakt z działem promocji i reklamy Histmag.org - naszym reklamodawcom gwarantujemy pewność recenzji promowanych publikacji. Przykładowy łączny koszt kampanii dwutygodniowej lub miesięcznej, dla jednego lub kilku tytułów, docierającej do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców, mieści się w granicach 500 - 1250 zł netto.

Recenzje w naszym portalu mają charakter pogłębiony. Dbamy o to, by recenzent:

  • znał się na dziedzinie, której dotyczy recenzowana publikacja
  • recenzja miała charakter merytoryczny (nasi recenzenci mają obowiązek przeczytania całości recenzowanej publikacji)

W razie dodatkowych Państwa pytań, prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem.

Zobacz też:

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Michał Świgoń |

Dzień dobry, bardzo proszę przesłać maila na adres: m.swigon@histmag.org, z informacją, czy chodzi Pani o recenzję wewnętrzną (na potrzeby Pani wydawnictwa, odpowiadającą na konkretne Pani pytania jako wydawcy), czy też zależy Pani na tym, by publikację zrecenzować na łamach \"Histmag.org\". W obydwu przypadkach proszę o dołączenie najważniejszych informacji o książce.Odpowiedz

Gość: mk |

Wydałam książkę. Chciałabym zasięgnąć Państwa opinii. Wydajecie się Państwo drużyną pracującą nieszablonowo, dynamicznie i niekonwencjonalnie. Proszę o podpowiedź, jak mogłabym skorzystać z Państwa fachowej recenzji. MKOdpowiedz
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org