Autor: Michał Świgoń
Tagi: Redakcyjne
Opublikowany: 2010-03-16 10:23
Licencja: wolna licencja

Współpraca recenzencka – informacja dla wydawców

Jeśli wydają Państwo książki, gry komputerowe, filmy, gry planszowe, muzykę lub inne dzieła kultury, związane z szeroko pojętą tematyką historyczną, i chcieliby Państwo nawiązać z nami współpracę recenzencką – prosimy o zapoznanie się z zasadami współpracy, obowiązującymi w naszej redakcji.
REKLAMA

Histmag.org jest obecnie czołowym medium historycznym w Polsce. Współpracujemy z kilkuset podmiotami wydawniczymi na polskim rynku, jesteśmy otwarci na współdziałanie z nowymi partnerami. Jak mogą Państwo nawiązać z nami współpracę?

1. Informacje na temat Państwa publikacji prosimy przesyłać na adres mailowy: [email protected] – jeśli któregoś z naszych redaktorów informacja o książce szczególnie zainteresuje, wówczas poprosimy Państwa o przesłanie egzemplarza recenzenckiego.

2. Jeśli chcieliby Państwo zyskać pewność, że publikacja zostanie zrecenzowana, prosimy o kontakt z Działem promocji i reklamy Histmag.org: [email protected] - naszym reklamodawcom gwarantujemy zamieszczenie recenzji promowanych publikacji. Przykładowy łączny koszt dwutygodniowej lub miesięcznej kampanii, dla jednego lub kilku tytułów, docierającej do kilkudziesięciu tysięcy odbiorców, mieści się w granicach 800 - 2500 zł netto.

Recenzje na naszym portalu mają charakter pogłębiony. Dbamy o to, by:

  • recenzent dobrze orientował się w dziedzinie, której dotyczy recenzowana publikacja;
  • recenzja miała charakter merytoryczny (nasi recenzenci mają obowiązek przeczytania całości recenzowanej publikacji).

W razie dodatkowych pytań, prosimy Państwa o kontakt z Michałem Świgoniem: [email protected].

REKLAMA
Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy