Współpraca

opublikowano: 2006-11-21 22:00— aktualizowano: 2019-01-08 17:00
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Redakcja Histmag.org to zespół ludzi, którzy chcą opowiadać o historii w sposób rzetelny i uczciwy, wykorzystując przy tym nowoczesne narzędzia technologiczne.
REKLAMA

Współpraca z podmiotami zewnętrznymi:

Wydaj swoją książkę z Histmag.org!

Praktyki w Histmag.org:

Wytyczne i porady dla współpracowników i kandydatów na współpracowników:

Jak dołączyć do naszego zespołu?

Jeśli chcesz pełnić w naszym zespole dowolną funkcję (np. pisać artykuły popularnonaukowe, recenzje lub felietony, współpracować z nami jako dziennikarz, redaktor, korektor, programista lub grafik), prześlij nam swoje zgłoszenie (prosimy o umieszczenie w treści maila zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji współpracowników redakcji Histmag.org.) oraz próbkę swojej dotychczasowej pracy lub tekst proponowany do publikacji. Nie zapomnij napisać kilku zdań o sobie i swoich zainteresowaniach!

W przypadku tekstów pamiętaj o zastosowaniu się do prezentowanych powyżej wytycznych dla odpowiednich rodzajów treści. Aby tekst został przez nas dopuszczony do publikacji, musi:

  • stać na wysokim poziomie merytorycznym;
  • być niepublikowaną wcześniej pracą własną;
  • być przystępny dla czytelnika pod względem języka i kompozycji;
  • być wolny od błędów ortograficznych, składniowych itp. usterek.

Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected]. Staramy się na nie odpisywać w ciągu siedmiu dni. W przypadku braku odpowiedzi prosimy przesłać list ponownie – otrzymujemy bardzo wiele wiadomości i zdarza się, że niektóre giną lub są automatycznie usuwane przez narzędzia chroniące przed spamem.

Zawarte w zgłoszeniu dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celach związanych z procedurą rekrutacyjną i zawarciem umowy o współpracy, wyłącznie w niezbędnym do tego zakresie. Informacje o zasadach przetwarzania powierzonych nam danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.

REKLAMA
O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone