Patronat nad projektami wydawniczymi, imprezami i inicjatywami historycznymi

opublikowano: 2008-08-05 20:59
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Informacje na temat patronatu medialnego Histmag.org.
REKLAMA

Jednym z podstawowych celów działalności Histmag.org jest popularyzacja wiedzy historycznej. Realizujemy go, m.in. patronując związanym z historią imprezom, inicjatywom i projektom wydawniczym.

Forma patronatu oraz oferowane przez nas świadczenia zależą od przedsięwzięcia. Konkretne warunki ustalamy każdorazowo indywidualnie.

Zgłoszenia należy wysyłać na adres: [email protected]

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

  • opis danego przedsięwzięcia
  • zasięg przedsięwzięcia (np. szacowana liczba uczestników imprezy lub nakład publikacji, ogólny plan promocji)
  • listę osób, które mogą udzielić nam dodatkowych informacji
  • proponowane świadczenia przekazane na rzecz „Histmag.org” (uwaga, w przypadku projektów komercyjnych, redakcja zasadniczo nie udziela zgody na współpracę opartą wyłącznie na barterze – w ramach patronatu proponujemy zniżkę na świadczenia promocyjne i ewentualne świadczenia dodatkowe)
  • propozycje świadczeń, jakie w ramach patronatu chcieliby Państwo otrzymać na stronach Histmag.org
  • informację o innych planowanych patronatach medialnych (uwaga: zazwyczaj redakcja Histmag.org zastrzega sobie prawo do bycia jedynym internetowym medium historycznym patronującym przedsięwzięciu. Zastrzeżenie to nie dotyczy nieinternetowych mediów historycznych ani też mediów internetowych nie specjalizujących się w tematyce historycznej, a także patronatów realizowanych w ramach współpracy komercyjnej)
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone