Opublikowano
2008-08-05 22:59
Licencja
Prawa zastrzeżone

Patronat nad projektami wydawniczymi, imprezami i inicjatywami historycznymi

Informacje na temat patronatu medialnego „Histmag.org”.


Jednym z podstawowych celów działalności „Histmaga” jest popularyzacja wiedzy historycznej. Realizujemy go m.in. patronując związanym z historią imprezom, inicjatywom i projektom wydawniczym.

Forma patronatu oraz oferowane przez nas świadczenia zależą od przedsięwzięcia. Konkretne warunki ustalamy każdorazowo indywidualnie.

Zgłoszenia należy wysyłać pod adres: m.swigon@histmag.org

W zgłoszeniu należy zawrzeć:

  • opis danego przedsięwzięcia
  • zasięg przedsięwzięcia (np. szacowana liczba uczestników imprezy lub nakład publikacji, ogólny plan promocji przedsięwzięcia)
  • listę osób, które mogą udzielić nam dodatkowych informacji
  • proponowane świadczenia przekazane na rzecz „Histmag.org” (uwaga, w przypadku projektów komercyjnych, redakcja zasadniczo nie udziela zgody na współpracę opartą wyłącznie na barterze – w ramach patronatu proponujemy zniżkę na świadczenia promocyjne i gwarantujemy pewność obsługi dziennikarskiej)
  • proponowane świadczenia, które chcieliby Państwo otrzymać w ramach patronatu na stronach „Histmag.org”
  • informację o innych planowanych patronach medialnych (uwaga - zazwyczaj redakcja „Histmag.org” zastrzega sobie prawo do bycia jedynym internetowym medium historycznym patronującym przedsięwzięciu. Zastrzeżenie to nie dotyczy nieinternetowych mediów historycznych lub też mediów internetowych nie specjalizujących się w tematyce historycznej)
Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: Olga |

witam wszystkich:) czy ktoś mógłby mi powiedzieć skąd pochodzi nazwisko Tręda i nazwisko Justyna? będę bardzo wdzięcznaOdpowiedz

Gość: Izabela Szeląg |

Szanowni Państwo, Nazywam się Izabela Szeląg i z ramienia Fundacji Instytut Aurea Libertas jestem Koordynatorem Projektu Małopolskie Święta Polskie. Nasz Projekt Małopolskie Święta Polskie to program edukacji patriotyczno-obywatelskiej skierowany do młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym. Naszym punktem wyjścia jest kanon najważniejszych polskich świąt narodowych, jako widzialnych symboli tożsamości narodowej, polskiego dziedzictwa politycznego, cywilizacyjnego czy kulturowego. Tym samym działania realizowane podczas rocznego programu skupione są wokół trzech ważnych dla każdego Polaka dat: 3 maja, 15 sierpnia oraz 11 listopada. W czasie ostatnich kilku miesięcy realizacji projektu udało nam się opracować program edukacyjny, gdzie w ciekawej i zrozumiałej formie przedstawione zostały najważniejsze dla Polaków wydarzenia i postacie historyczne. Wiedząc jak trudno jest zainteresować młodych ludzi treściami na temat historii i dziedzictwa postanowiliśmy „postawić” na aktywność fizyczną oraz zdobywanie wiedzy poprzez bezpośrednie poznanie. Wszystkie nasze obserwacje sfotografowaliśmy i zarejestrowaliśmy kamerą wideo. Wierzymy, że to co udało się nam, organizatorom oraz przede wszystkim młodzieży osiągnąć można postrzegać w kategoriach sukcesu. Współpraca, choć trudna, była niezwykle satysfakcjonująca. Efekty naszej współpracy można obejrzeć na stronie projektu Małopolskie Święta Polskie www.malopolskieswieta.pl. Równocześnie chciałam zapytać czy istniałaby możliwość zamieszczenia na Państwa stronie informacji o naszych działaniach. Wierzymy, że to co robimy mam sens, inaczej nie prosilibyśmy o taką pomoc. Bardzo proszę o kontakt mailowo: malopolskieswieta@gmail.com Z wyrazami szacunku, Izabela SzelągOdpowiedz
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Prawa zastrzeżone – ten materiał jest chroniony przez przepisy prawa autorskiego.

Kopiowanie, przedrukowywanie (poza dozwolonymi prawnie wyjątkami) wyłącznie za zgodą redakcji: redakcja@histmag.org