10 materiałów z Histmag.org, które szkoda byłoby przeoczyć (4 IV 24)

opublikowano: 2024-04-04 14:21
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Czerwone maki na Monte Cassino: krótka historia pieśni; Wieża Eiffla w Paryżu zachwyca od ponad 135 lat. Zobaczcie jak powstawała!; Michalina Wisłocka nauczyła Polaków jak się kochać; Prima aprilis - od rzymskich uroczystości do żartów i fake newsów – przedstawiamy najciekawsze treści publikowane w Histmagu w ostatnich dniach. Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać takie zestawienie co tydzień!
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone