10 materiałów z Histmag.org, które szkoda byłoby przeoczyć (9 III 23)

opublikowano: 2023-03-09 15:36
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Mord w Jedwabnem: przyczyny i przebieg zagłady; Powabna róża i diabelski cis, czyli o symbolice roślin w średniowieczu; Historia NATO: kiedy powstało, jak je rozszerzano?; Anna Czekaj: powstańcy styczniowi są nam bliżsi, niż się wydaje – przedstawiamy najciekawsze treści publikowane w Histmagu w ostatnich dniach. Zarejestruj się w naszym newsletterze, aby otrzymywać takie zestawienie co tydzień!
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone