Opublikowano
2019-10-07 16:55
Licencja
Wolna licencja

„Amazing Stories”, czyli futurystyczne spojrzenie sprzed dekad [Galeria]

„Amazing Stories” to założone przez Hugo Gernsbacka pismo, które jako pierwsze w dziejach w całości było poświęcone tematyce science fiction. Wydawany od 1926 roku magazyn stanowi dziś wyśmienite spojrzenie na to, jak wiele dekad temu wyobrażano sobie przyszłość – pełną kosmicznych podróży, niezwykłych pojazdów i skomplikowanych technologii. Warto rzucić okiem na okładki „Amazing Stories”!


Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Paweł Czechowski

Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim. W historii najbardziej pasjonuje go wiek XX, poza historią - piłka nożna.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org