Aplikacja Histmaga już w sklepie Google!

opublikowano: 2024-02-28 06:00— aktualizowano: 2024-06-05 13:09
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Możecie przeglądać Histmaga na smartfonach znacznie wygodniej. Do sklepu Google'a weszła pierwsza wersja naszej aplikacji!
REKLAMA


Poza poprawionym wyświetlaniem naszych stron i działania wyszukiwarki (co będziemy dalej szlifować :) ), dodaliśmy również opcję zapisywania tekstu do przeczytania na później. W kolejnych miesiącach planujemy dodatkowe udoskonalenia i funkcje naszej appki. Aplikacja jest obecnie dostępna wyłącznie na systemy z Androidem.  

Zainstaluj naszą appkę i bądź na bieżąco:

 https://play.google.com/store/apps/details?id=com.histmag.histmag

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone