Opublikowano
2017-05-02 09:48
Licencja
Wolna licencja

Blisko 190 tys. Czytelników Histmag.org w kwietniu

Kolejny bardzo dobry miesiąc za Histmag.org. W kwietniu nasze strony odwiedziło 187 287 unikalnych użytkowników, którzy otworzyli nasze strony 570 846 razy. Dziękujemy za zainteresowanie treściami publikowanymi na naszych stronach, zachęcając do zakupu reklamy na Histmag.org lub wspierania naszej działalności.


Statystyki Histmag.org w kwietniu 2017 r. Źródło: Google Analytics Statystyki Histmag.org w kwietniu 2017 r. Źródło: Google Analytics

Będziemy ciężko pracowali nad tym, by w rzetelny i nie uciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów. Zachęcamy do wspierania nas w tym i polecania naszej witryny Waszym znajomym zainteresowanym historią. Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj też naszą działalność!

Wszystkich zaś, którzy chcieliby dotrzeć do naszych odbiorców ze swoją reklamą, prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Należę do specyficznych czytelników i informacje o "słupkach" zawsze czytam z zaciekawieniem z jednego względu. Interesuję mnie co pan Michał Świgoń napisze po słowach "Będziemy ciężko pracowali ..." ;-) Często są powtórki z poprzednich miesięcy, ale w porównaniu z marcem widzę jakiś promyk nowości ;) Słupków milionowych życzę i weny twórczej po słowach "Będziemy ciężko pracowali ..."Odpowiedz
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org