Darowizny na rzecz Histmag.org również przez PayPal

opublikowano: 2015-01-15, 15:27
wolna licencja
Chcesz wesprzeć nasz portal, a zniechęcają Cię koszty przelewów zagranicznych? Od dziś to nie problem. Uruchomiliśmy możliwość wsparcia naszego portalu za pośrednictwem PayPala. To międzynarodowy system pośredniczący w płatnościach, który umożliwia szybkie i niskokosztowe przekazanie środków.
reklama

Dlaczego prosimy Was o wsparcie? Planujemy rozwijać Histmaga, aby móc sprostać rosnącym oczekiwaniom Czytelników.

Więcej informacji i możliwość wsparcia Histmag.org

reklama
Komentarze
o autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu. Nauczyciel akademicki - prowadzi zajęcia z popularyzacji historii w internecie dla studentów historii UW.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2025 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone