Opublikowano
2019-12-01 20:47
Licencja
Wolna licencja

Histmag na Targach Książki Historycznej 2019

Targi Książki Historycznej dobiegły końca. Nie zabrakło na nich również Histmaga!


Ścianka reklamowa Histmaga dzielnie witała zwierdzających targowe stoiska. Nie zabrakło również naszych ulotek. :) (Fot. Julia Obrycka)

Mateusz Będkowski podpisywał swoją książkę: „Polacy na krańcach świata. XIX wiek”. (Fot. Julia Obrycka)

Marek Teler dzielnie promował książkę „Kobiety króla Kazimierza III Wielkiego”. Zainteresowanych kupnem nie brakowało. (fot. archiwum prywatne Marka Telera)

W czasie Targów można było również spotkać się z naszym Wydawcą, Michałem Świgoniem. (fot. Jakub Jagiełło)

Jeśli nie mieliście możliwości zakupić naszych książek na Tagach, gorąco polecamy zakupy w naszym sklepie lub w sklepie e-bookowym.

Wesprzecie dzięki temu naszą działalność i sprawicie wspaniały prezent sobie lub Waszym bliskim!

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org