Opublikowano
2009-04-01 15:30
Licencja
Wolna licencja

Histmag.org - przekroczyliśmy sto tysięcy!

Marcowe statystyki naszego serwisu napełniły nas optymizmem. W minionym miesiącu przekroczyliśmy liczbę 100 000 użytkowników naszego portalu. Nasi Czytelnicy otwierali strony „Histmag.org” ponad 275 tys. razy. Dziękujemy!


Statystyki Histmag.org za okres: 1-31 marca. Źródło: Google Analytics

Warto nadmienić, że w porównaniu z lutym, liczba odsłon naszego portalu wzrosła o ponad 15%, zaś liczba unikalnych użytkowników niemal o 25%. Byle do miliona. ;-)

Najpopularniejszymi artykułami marca okazały się:

Zapraszamy Was do promowania „Histmag.org” wraz z nami. Im więcej osób dowie się o naszej inicjatywie i zajrzy na nasze strony, tym łatwiej będzie nam ją rozwijać i popularyzować.

Więcej informacji o naszych statystykach można uzyskać u Michała Świgonia z Działu Promocji i Reklamy „Histmag.org”. Polecamy także lekturę działu: Media o nas.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org