Autor: Redakcja
Tagi: Redakcyjne
Opublikowany: 2020-10-01 16:58
Licencja: wolna licencja

Jakub Jagodziński nowym redaktorem Histmag.org

Nadeszła jesień, a wraz z nią kolejne zmiany w naszym portalu! Przedstawiamy Jakuba Jagodzińskiego - nowego redaktora działu naukowego Histmag.org.

Jakub Jagodziński, nowy redaktor działu naukowego Histmag.org.

Jakub Jagodziński jest archeologiem, etnologiem, antropologiem kultury oraz doktorantem Instytutu Archeologii i Etnologii Polskiej Akademii Nauk. Pracuje w Muzeum Archeologiczno-Historycznym w Elblągu. Naukowo zajmuje się zagadnieniem wczesnośredniowiecznych relacji słowiańsko-skandynawskich i problematyką związaną z procesami globalizacyjnymi. Miłośnik filozofii Ericha Fromma, dobrego jazzu i nieszablonowego podróżowania. Prowadzi również blog podróżniczy www.brokeontheroad.pl.

Jakub Jagodziński, nowy redaktor działu naukowego Histmag.org.

Jednocześnie pracę w redakcji kończy redaktor Paweł Czechowski, który współtworzył portal przez ostatnie 3,5 roku. Jak sam mówi:

Ponad trzy lata w redakcji Histmaga nie były dla mnie tylko zwykłą pracą – jakkolwiek szablonowo by to nie zabrzmiało, to była naprawdę wspaniała przygoda, dzięki której zdobyłem bezcenne doświadczenie jako dziennikarz i poznałem dziesiątki świetnych ludzi. Jak się okazało ci najlepsi byli właśnie najbliżej – bo w samej redakcji. Teraz ruszam w poszukiwanie nowych wyzwań (dziennikarskich, miejmy nadzieję), wspierając dalej Histmaga jako współpracownik i zawsze trzymając kciuki za ludzi, którzy tworzą najlepszy polski portal historyczny. Do zobaczyska!

Paweł Czechowski

Serdecznie gratulujemy Kubie, a Pawłowi dziękujemy za jego ciężką pracę i pozytywną energię, którymi wspierał nas każdego dnia. Obu natomiast życzymy wielu sukcesów i satysfakcji z pracy zawodowej.

Histmag jest darmowy. Prowadzenie go wiąże się jednak z kosztami. Pomóż nam je pokryć, ofiarowując drobne wsparcie! Każda złotówka ma dla nas znaczenie.

Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
telefon: 692 929 681
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
redakcja@histmag.org
telefon: 798 537 653
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy