Opublikowano
2008-12-24 15:03
Licencja
Wolna licencja

Kalendarz 2009

Kalendarz na 2009 rok to specjalny prezent od redakcji portalu historycznego Histmag.org. Wierzymy, że dzięki niemu będziemy mogli wspólnie spoglądać nie tylko w przeszłość, ale także na teraźniejszość oraz w przyszłość. Ubiegłoroczną edycję naszego kalendarza pobrało kilkanaście tysięcy osób.


Przykładowe strony kalendarza

Pobierz kalendarz 2009 w wersji do wydruku - plik PDF (1.6 MB)

Alternatywnie, kalendarz do wydrukowania w odcieniach szarości (1.5 MB)

Uwaga, nowość: Tomasz Tybon – nasz Czytelnik – przygotował dla Was miłą niespodziankę, implementując listę świąt zawartych w naszym kalendarzu do aplikacji Google Calendar. Dzięki temu za pomocą kilku kliknięć możemy korzystać z listy świąt zawartej w kalendarzu również na ekranie komputera. Bardzo gorąco dziękujemy Ci Tomku za tę ciekawą inicjatywę.

Wszelkie pytania lub propozycje dotyczące kalendarza prosimy kierować na adres: redakcja@histmag.org

Jeśli kalendarz bardzo Wam się spodobał, prosimy o przekazanie odnośnika do kalendarza: http://kalendarz.histmag.org znajomym.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Uwaga, wyświetliliśmy tylko ostatnio opublikowane komentarze. Zobacz wszystkie komentarze!

Na 99% winien być dzisiaj, najpóźniej jutro.Odpowiedz

Gość: Krzysiek |

Wiadomo już kiedy będzie kalendarz na 2010 rok?:) Czekam niecierpliwie na informacje i na sam kalendarz.Odpowiedz

Niestety, przytrafiła nam się dodatkowa obsuwa. Proszę o jeszcze kilka dni cierpliwości.Odpowiedz

Gość: Eri |

To rozumiem! :DOdpowiedz
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org