Konkurs Świąteczny dla naszych Czytelników

opublikowano: 2010-12-06, 17:46
wolna licencja
Zgodnie z tym, co zapowiedzieliśmy w naszym newsletterze, od dzisiaj do piątku włącznie codziennie będziecie mogli wygrać książkę. :) Nagrody zostały ufundowane przez Rebis, Difin i naszą redakcję.
reklama

Codziennie, o losowo wybranej porze, w notce w dziale: ”wydarzenia„ na stronie głównej naszego portalu oraz na redakcyjnym facebooku zostanie zadane pytanie lub zadanie. Osoby, które je poprawnie rozwiążą jako pierwsze, otrzymają nagrodę książkową.

Zapraszamy, pierwsze pytanie jeszcze dzisiaj!

reklama
Komentarze
o autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu. Nauczyciel akademicki - prowadzi zajęcia z popularyzacji historii w internecie dla studentów historii UW.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2025 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone