Konkurs: „Wielcy władcy starożytności”

opublikowano: 2010-10-14, 19:43
wolna licencja
Gratka dla miłośników historii starożytnej. Tyrani, gwałtownicy i alkoholicy czy wizjonerzy, którzy wpłynęli na współczesny obraz świata? „Wielcy władcy starożytności” to nowa publikacja Wydawnictwa Szkolnego PWN przybliżająca wybitne postaci świata starożytnego. W naszym dzisiejszym konkursie są do wygrania 3 egz. tej niezwykłej książki.
reklama

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 27 października 2010 r. włącznie prawidłowo odpowiedzieć na poniższe pytanie. Uwaga! Pytanie może być podchwytliwe – zalecamy czujność. :)

O którym z wielkich wodzów starożytności śpiewał Jacek Kaczmarski w utworze: „Lekcja historii klasycznej”?

  • a) Aleksandrze Wielkim
  • b) Belizariuszu
  • c) Juliuszu Cezarze
  • c) Fabiuszu Maksymusie Cunctatorze

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy sponsorowi, by mógł przesłać nagrody, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: [email protected]">[email protected]">[email protected] - w tytule maila prosimy wpisać: „Wielcy władcy starożytności”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

_|

|

Więcej informacji o nagrodach można znaleźć na stronach wydawcy. Zapraszamy!

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

reklama
Komentarze
o autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu. Nauczyciel akademicki - prowadzi zajęcia z popularyzacji historii w internecie dla studentów historii UW.

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści, zawsze za darmo.

Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2025 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone