Opublikowano
2018-05-07 15:05
Licencja
Wolna licencja

Konkurs: Wygraj darmowe wejściówki na film „Katyń – Ostatni świadek”! [ROZSTRZYGNIĘTY]

„Katyń - Ostatni świadek” odsłania kulisy jednej z najbardziej poruszających historii czasów II wojny światowej – ukrywanej przez lata prawdzie o zbrodni katyńskiej. Już dziś możecie w naszym konkursie wygrać 12 podwójnych wejściówek na seans przedpremierowy, który odbędzie się W KINIE ATLANTIC W WARSZAWIE 10 MAJA O GODZ. 18:30! Co trzeba zrobić, żeby otrzymać wejściówki?


Konkurs został zakończony, listę laureatów prezentujemy tutaj i w komentarzu pod tekstem.

Z laureatami konkursu skontaktujemy się mailowo, przesyłając informacje o odbiorze nagród. A są nimi: Katarzyna Domańska, Bartosz Wójcik, Rafał Kocia, Janusz Kaps, Kacper Sterzel, Agnieszka Strzeżek, Małgorzata Zacharewicz, Piotr Wojtowicz, Kamil Basicki, Bartosz Krawczyk, Aneta Chalus, Marcin Urzędowski. Gratulacje!

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należało przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. W którym roku i gdzie urodził się Iwan Kriwoziercew? w 1915 roku w Nowych Batiokach.
2. Gdzie znajdował się jeniecki obóz w którym byli przetrzymywani polscy oficerowie zamordowani następnie w Katyniu? W Kozielsku.

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: konkursy@histmag.org - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Ostatni świadek”.

Pierwszych dwunastu uczestników, którzy prawidłowo odpowiedzą na powyższe pytania, otrzyma w nagrodę:

Katyń Ostatni Świadek Tytuł: „Katyń - Ostatni świadek”
Gatunek: thriller/historyczny
Produkcja: Polska/Wielka Brytania 2017
Reżyseria: Piotr Szkopiak
Scenariusz: Paul Szambowski, Piotr Szkopiak
Zdjęcia: Edward Ames
Czas trwania: 97 min
premiera: 11 maja 2018
Dystrybucja w Polsce: Kino Świat Sp. z o.o.
Przejdź na stronę filmu!

  • 12 podwójnych wejściówek na przedpremierowy pokaz filmu „Katyń – Ostatni świadek”, który odbędzie się w Kinie Atlantic w Warszawie w czwartek 10 maja o godz. 18:30.

LISTĘ ZWYCIĘZCÓW ZAPREZENTUJEMY W KOMENTARZU POD TEKSTEM! Prosimy o udział wyłącznie osoby, które będą mogły pojawić się na pokazie.

Fundatorem nagród jest Kino Świat.

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Laureatami konkursu są: Katarzyna Domańska, Bartosz Wójcik, Rafał Kocia, Janusz Kaps, Kacper Sterzel, Agnieszka Strzeżek, Małgorzata Zacharewicz, Piotr Wojtowicz, Kamil Basicki, Bartosz Krawczyk, Aneta Chalus, Marcin Urzędowski. Gratulacje! Z laureatami konkursu skontaktujemy się mailowo, przesyłając informacje o odbiorze nagród. Poprawne odpowiedzi na pytania: 1. W którym roku i gdzie urodził się Iwan Kriwoziercew? W 1915 roku w Nowych Batiokach. 2. Gdzie znajdował się jeniecki obóz w którym byli przetrzymywani polscy oficerowie zamordowani następnie w Katyniu? W Kozielsku.Odpowiedz

Gość: Zdobywca |

@ Maciej Zaremba Czy swoją nagrodę można komuś przekazać?Odpowiedz

@ Gość: Zdobywca Proszę o kontakt z tym pytaniem na adres mailowy m.swigon@histmag.org z tego adresu, z którego było wysyłane zgłoszenie konkursowe.Odpowiedz

Gość: Miś Uszatek |

Jutro seans a wyników nie ma...Odpowiedz

Gość: Pobóg |

A może lepiej nakręcić film o pierwszym polskim świadku zbrodni Katyńskiej który widział doły pełne świeżych trupów, a jego syn jeszcze latem 1940 r. przekazał gen. Sikorskiemu informację o tej zbrodni. To Władysław Sikorski tuszował tę sprawę od lata 1940 roku.Odpowiedz

Gość: And |

Kiedy można się spodziewać wyników konkursu?Odpowiedz

@ Gość: And Gdy tylko spłynie wystarczająca liczba poprawnych odpowiedzi. :) Na razie wciąż jeszcze macie szansę wygrać. :)Odpowiedz

Gość: And |

@ Michał Świgoń A tak mniej więcej kiedy ;-)Odpowiedz
Maciej Zaremba

Redaktor naczelny Histmag.org. Student historii i politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org