Opublikowano
2009-10-01 11:05
Licencja
Wolna licencja

Koszulki „Histmag.org”

Wiele osób deklarowało chęć zakupu t-shirtów z logo „Histmaga”. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, udostępniliśmy taką możliwość!


» Zamów koszulkę «

Koszulki dostępne są w kolorze czarnym, w wersjach: damskiej i męskiej. Nadruki wykonane są na markowym materiale (Steadman, 155g/m2), gwarantującym dużą wytrzymałość. Dostępne rozmiary: XL, 2XL.

rozmiartypwzrostobwód (w klatce piersiowej)
Smęska (brak w magazynie)ok. 165-170 cmdo 96 cm
Mmęska (brak w magazynie)ok. 171-175 cmdo 104 cm
Lmęska (brak w magazynie)ok. 176-180 cmdo 112 cm
XLmęskaok. 181-186 cmdo 120 cm
XXLmęskaok. 187-195 cmdo 124 cm
Sdamska (brak w magazynie)ok. 160-165 cmdo 88 cm
Mdamska (brak w magazynie)ok. 166-171 cmdo 92 cm
Ldamska (brak w magazynie)ok. 172-177 cmdo 96 cm
XLdamska (brak w magazynie)ok. 178-185 cmdo 100 cm

Nakład koszulek został wyczerpany. :(

Dlaczego warto zaopatrzyć się w „Histmagową” koszulkę? - argumenty Czytelników:

Koszulka „Histmaga”
portal wspomaga,
wygląd twój poprawi
i sporą radość sprawi.
(kos)

Zakup i noszenie owej koszulki rozwiązuje jeden z podstawowych problemów odzieżowych u kobiet. Problemem jest ubranie się tak, aby było ciekawie, ale aby żadna inna nie była ubrana tak samo. Jeżeli jesteśmy w towarzystwie nieHistmagowym, na pewno będziemy się wyróżniać i nikt nie powieli naszego ubioru. I tu dodatkowy plus-argument: jeżeli jednak pojawi się podobnie ubrany osobnik, oznacza to, że znajdujemy się w doborowym towarzystwie, ergo możemy nawiązać śmiało kontakt. Mamy bowiem wspólny temat do rozmowy z osobnikiem męskim w tejże koszulce (na dodatek kulturalnym, kształconym i dowcipnym, jak możemy zakładać) i temat do plot z osobnikiem żeńskim!
(Eri)

Regulamin komentarzy

Uwaga, wyświetliliśmy tylko ostatnio opublikowane komentarze. Zobacz wszystkie komentarze!

Pani Małgorzato, dane dotyczące wymiarów znajdują się powyżej, na stronie. Jeśli potrzebuje Pani dodatkowych szczegółów, proszę o maila na: sklep@histmag.org z dokładną informacją jak możemy pomóc, poproszę o sprawdzenie.Odpowiedz

Witam :) Czy mogłabym uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wymiarów damskich koszulek ? Pozdrawiam .Odpowiedz

@Aleksandra - w połowie muszę Ci przyznać rację, w połowie - nie. :) Z zasady wysokość wszystkich zniżek zaokrąglamy do pełnych 5%. Stąd zapisaliśmy 10%, a nie 9,09%. Zgodnie z sugestią - dopisałem pi razy oko. Jednak - co mogą poświadczyć niektórzy Czytelnicy, przez dłuższy czas koszulki rzeczywiście sprzedawaliśmy po 27,5 zł. Pozdrawiam i dziękujęOdpowiedz

Gość: aleksandra |

Trochę śmisznie liczycie tę obniżkę, bo to ewidentnie wygląda tak, jakby koszulka kosztowała 25zł i cena 27,50zł została sztucznie dorobiona ze względów marketingowych. Od razu widać, że 25zł+10% daje 27,50zł. Natomiast 27,50zł-10% wychodzi 24,75zł, a więc obniżając to do kwoty 25 z 27,50zł, obniżka jest o 9,09%. Jak już się kombinowało z promocjami i marketingiem, można było to policzyć dokładnie albo chociaż napisać, że pi razy oko 10%.Odpowiedz

Sitodruk.Odpowiedz
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza). Ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org