Opublikowano
2009-10-01 11:05
Licencja
Wolna licencja

Koszulki „Histmag.org”

Wiele osób deklarowało chęć zakupu t-shirtów z logo „Histmaga”. Wychodząc naprzeciw Waszym oczekiwaniom, udostępniliśmy taką możliwość!


» Zamów koszulkę «

Koszulki dostępne są w kolorze czarnym, w wersjach: damskiej i męskiej. Nadruki wykonane są na markowym materiale (Steadman, 155g/m2), gwarantującym dużą wytrzymałość. Dostępne rozmiary: XL, 2XL.

rozmiartypwzrostobwód (w klatce piersiowej)
Smęska (brak w magazynie)ok. 165-170 cmdo 96 cm
Mmęska (brak w magazynie)ok. 171-175 cmdo 104 cm
Lmęska (brak w magazynie)ok. 176-180 cmdo 112 cm
XLmęskaok. 181-186 cmdo 120 cm
XXLmęskaok. 187-195 cmdo 124 cm
Sdamska (brak w magazynie)ok. 160-165 cmdo 88 cm
Mdamska (brak w magazynie)ok. 166-171 cmdo 92 cm
Ldamska (brak w magazynie)ok. 172-177 cmdo 96 cm
XLdamska (brak w magazynie)ok. 178-185 cmdo 100 cm

Nakład koszulek został wyczerpany. :(

Dlaczego warto zaopatrzyć się w „Histmagową” koszulkę? - argumenty Czytelników:

Koszulka „Histmaga”
portal wspomaga,
wygląd twój poprawi
i sporą radość sprawi.
(kos)

Zakup i noszenie owej koszulki rozwiązuje jeden z podstawowych problemów odzieżowych u kobiet. Problemem jest ubranie się tak, aby było ciekawie, ale aby żadna inna nie była ubrana tak samo. Jeżeli jesteśmy w towarzystwie nieHistmagowym, na pewno będziemy się wyróżniać i nikt nie powieli naszego ubioru. I tu dodatkowy plus-argument: jeżeli jednak pojawi się podobnie ubrany osobnik, oznacza to, że znajdujemy się w doborowym towarzystwie, ergo możemy nawiązać śmiało kontakt. Mamy bowiem wspólny temat do rozmowy z osobnikiem męskim w tejże koszulce (na dodatek kulturalnym, kształconym i dowcipnym, jak możemy zakładać) i temat do plot z osobnikiem żeńskim!
(Eri)

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Uwaga, wyświetliliśmy tylko ostatnio opublikowane komentarze. Zobacz wszystkie komentarze!

Pani Małgorzato, dane dotyczące wymiarów znajdują się powyżej, na stronie. Jeśli potrzebuje Pani dodatkowych szczegółów, proszę o maila na: sklep@histmag.org z dokładną informacją jak możemy pomóc, poproszę o sprawdzenie.Odpowiedz

Witam :) Czy mogłabym uzyskać szczegółowe informacje dotyczące wymiarów damskich koszulek ? Pozdrawiam .Odpowiedz

@Aleksandra - w połowie muszę Ci przyznać rację, w połowie - nie. :) Z zasady wysokość wszystkich zniżek zaokrąglamy do pełnych 5%. Stąd zapisaliśmy 10%, a nie 9,09%. Zgodnie z sugestią - dopisałem pi razy oko. Jednak - co mogą poświadczyć niektórzy Czytelnicy, przez dłuższy czas koszulki rzeczywiście sprzedawaliśmy po 27,5 zł. Pozdrawiam i dziękujęOdpowiedz

Gość: aleksandra |

Trochę śmisznie liczycie tę obniżkę, bo to ewidentnie wygląda tak, jakby koszulka kosztowała 25zł i cena 27,50zł została sztucznie dorobiona ze względów marketingowych. Od razu widać, że 25zł+10% daje 27,50zł. Natomiast 27,50zł-10% wychodzi 24,75zł, a więc obniżając to do kwoty 25 z 27,50zł, obniżka jest o 9,09%. Jak już się kombinowało z promocjami i marketingiem, można było to policzyć dokładnie albo chociaż napisać, że pi razy oko 10%.Odpowiedz

Sitodruk.Odpowiedz
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org