Zauważyliśmy, że prawdopodobnie przeglądasz naszą stronę blokując wyświetlanie reklam. Wpływy z ich emisji stanowią główne źródło przychodu portalu, dlatego prosimy Cię o ich odblokowanie. Unikamy wszelkich natrętnych form reklamy. Możesz również alternatywnie wesprzeć nas przez darowiznę na rzecz Histmag.org lub zakupy w naszym sklepie.

Koszulki historyczne

Zapraszamy do sklepu internetowego z koszulkami z wzorami inspirowanymi przez historię.

Polska historia zawiera mnóstwo ciekawych motywów graficznych, które aż proszą się o wykorzystanie - zaczynając od malarstwa historycznego, poprzez symbolikę polskiego Państwa Podziemnego, aż do najwcześniejszych świadectw polskiej państwowości – jak np. denar Chrobrego. Najróżniejsze ciekawe motywy ikonograficzne do niedawna były właściwie nieobecne w kulturze masowej. Sklep koszulki-historyczne.pl ma ambicję wypełnić te lukę na polu T-shirtów. Nie musisz nosić wizerunku Che, ani motywów importowanych z USA i innych krajów. Teraz możesz podkreślić swoją specyfikę Polaka, nosząc koszulkę z motywem typowo polskim, jakiego nie będzie nosił mieszkaniec żadnego innego miejsca na świecie.

Sklep zawiera również motywy bardziej uniwersalne – dotyczące historii starożytnej, średniowiecznej oraz religii katolickiej. Są też koszulki z motywami zwierząt herbowych i napisami w różnych historycznych alfabetach (futhark, głagolica, jidisz). Jednak najwięcej jest wzorów dotyczących Polski i jej historii – w końcu nasza własna przeszłość jest dla nas najważniejsza. Uważamy, że warto by motywy związane z historią znalazły swoje miejsce w przestrzeni publicznej. Mamy nadzieję, że będą zarówno narzędziem popularyzacji historii, jak i budowania patriotyzmu, zarówno narodowego jak i lokalnego.

Zapraszamy na: http://koszulki-historyczne.pl.


Prawa zastrzeżone – ten materiał jest chroniony przez przepisy prawa autorskiego.

Kopiowanie, przedrukowywanie (poza dozwolonymi prawnie wyjątkami) wyłącznie za zgodą redakcji: redakcja@histmag.org

Komentarze

Zarejestruj lub zaloguj się, aby móc dostawać maile o nowych komentarzach pod tym tekstem i publikować swoje komentarze bez uprzedniego zatwierdzenia przez moderatora i captchy!

Dodaj komentarz

Przeczytaj też
X

Historia miłosna z dreszczykiem w tle

Potajemny romans, węgierskie powstanie antyhabsburskie i duch pomagający zakochanym. Serwujemy odrobinę historii z tym, co Czytelnicy „Histmaga” lu...
Kilknij, aby czytać dalej...