Matura próbna 2011 – historia (Histmag.org)

opublikowano: 2011-05-09 10:21
wolna licencja
poleć artykuł:
Oto długo oczekiwana matura próbna z historii 2011, przygotowana przez redakcję naszego portalu. To idealny sposób na powtórzenie najważniejszych umiejętności przed właściwym egzaminem, który odbędzie się w tym roku 18 maja. Matura próbna z historii dostępna jest za darmo, można ją wydrukować na domowej drukarce. Zapraszamy do sprawdzenia się!
REKLAMA
A czy Ty podołasz wyzwaniu?

Odpowiedzi – Konspekty prac do „Arkusza maturalnego 2011 - Histmag.org”

W dniu właściwej matury, po jej zakończeniu, zaprezentujemy i rozwiążemy dla Was arkusze maturalne i odpowiemy na Wasze wątpliwości!

W razie pytań lub wątpliwości co do zadań matury próbnej - prosimy o komentarze. Napiszcie też, jak Wam poszło ich rozwiązywanie. Powodzenia!

Polecamy książkę: „Historia. Poradnik maturalny”

Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała
„Historia. Poradnik maturalny”
cena:
Okładka:
miękka
Liczba stron:
160
Format:
135x200
Redakcja:
Michał Świgoń
ISBN:
978-83-62329-12-0

Zobacz też:

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone