Matura z historii 2008

opublikowano: 2008-05-11 12:08
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Już we wtorek pisemna matura z historii. Zaraz po jej zakończeniu zamieścimy na stronach Histmaga pytania egzaminacyjne i odpowiedzi na nie. W kolejnych dniach zapraszamy do lektury komentarzy autorstwa naszych redaktorów.
REKLAMA

Matura z historii 2008 rozpocznie się 13 maja o godzinie 9:00 i zależnie od poziomu będzie trwać 120 (poziom podstawowy) lub 180 minut (poziom rozszerzony). Do godziny 15:00 zamieścimy w naszym serwisie arkusze egzaminacyjne wraz z kluczem odpowiedzi.

Zobacz: https://histmag.org/?id=1803

Na tym nasze plany się nie kończą. W kolejnych dniach opublikujemy opracowanie głównego zadania otwartego z części rozszerzonej egzaminu. Nasz redaktor i ubiegłoroczny maturzysta, Tomasz Leszkowicz przedstawi konspekt eseju, spełniający wymagania egzaminacyjne.

Zobacz: https://histmag.org/?id=1807

Następnie przedstawimy komentarz naszej redakcji. Czy pytania były trudne? Na ile odpowiadały programowi? Jak należało rozwiązać zadania otwarte? Jak i czego się uczyć, by zdać maturę z historii?

Zapraszamy wszystkich obecnych, przyszłych, a także dawnych maturzystów.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone