Noc Muzeów 2018 – Gorzów Wielkopolski: program, lista muzeów

opublikowano: 2018-01-02 10:38
wolna licencja
poleć artykuł:
Zbliża się Noc Muzeów 2018! W tym miejscu znajdziesz program, listę muzeów i najważniejsze informacje dotyczące tego wydarzenia w Gorzowie Wielkopolskim. Artykuł będzie uzupełniany na bieżąco.
REKLAMA

Podstawowe informacje i główne atrakcje

Noc Muzeów 2018 odbędzie się w sobotę, 19 maja.

Swój udział zadeklarowało Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie Wielkopolskim. O godz. 19:00 otwarta zostanie wystawa „Skarby archeologiczne kultur unietyckiej i łużyckiej w zbiorach Muzeum Lubuskiego”. Ponadto na zwiedzających będą czekać pokazy filmowe oraz występy Zrzeszenia Rekonstruktorów Gorzowskich (życie we wczesnym średniowieczu, walki wojów). Zwiedzanie muzeum jest tego dnia bezpłatne.

Muzeum zaprasza też 18 maja do Spichlerza przy ul. Fabrycznej, gdzie odbędzie się konkurs „Nocny tropiciel muzealny” oraz test wiedzy historycznej „Nasze Miasto – nasze Muzeum”. W godz. 22:00-7:00 będzie trwało w Spichlerzu wydarzenie „Noc Muzeów inaczej” dedykowane dla dzieci w wieku 9-13 lat oraz ich opiekunów. To konkretne wydarzenie jest płatne 15 zł od od osoby.

Szczegółowy program dostępny jest pod tym linkiem.

Chcesz, by znalazła się tutaj informacja o propozycjach Twojej placówki na Noc Muzeów? Skontaktuj się w tej sprawie z [email protected]">[email protected]">[email protected]

Polecamy e-book Agaty Łysakowskiej – „Damy wielkiego ekranu: Gwiazdy Hollywood od Audrey Hepburn do Elizabeth Taylor”:

Agata Łysakowska
„Damy wielkiego ekranu: Gwiazdy Hollywood od Audrey Hepburn do Elizabeth Taylor”
cena:
Wydawca:
Michał Świgoń PROMOHISTORIA (Histmag.org)
Liczba stron:
87
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-04-4
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone