Otrzymuj informacje o najciekawszych tekstach z Histmaga na Messengerze. Dołącz do naszego kanału nadawczego na Facebooku!

opublikowano: 2024-06-29 12:16— aktualizowano: 2024-07-12 16:10
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Niedawno uruchomiliśmy nasz kanał nadawczy. To nowa funkcja na Facebooku, dzięki której możecie otrzymywać na Messengera najciekawsze aktualizacje od twórców naszej strony, a także reagować na nie emotkami czy głosować w ankietach. Zapraszamy do dołączenia do uczestników - dzięki czemu nie ominą Was nasze najciekawsze treści!
REKLAMAAby otrzymywać powiadomienia, po wejściu na stronę: 

https://m.me/j/AbZfP4veDh9QNxhr/

należy kliknąć w „Dołącz do kanału”.

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone