Opublikowano
2009-06-25 21:39
Licencja
Prawa zastrzeżone

Plagiaty i redystrybucja treści


W „Histmagu” dozwolona jest publikacja wyłącznie artykułów oryginalnych, będących w pełni autorstwa osób podpisujących się jako autorzy. Poza zaznaczonymi cytatami niedozwolone jest kopiowanie fragmentów innych tekstów, niezależnie od ich licencji (także np. fragmentów z Wikipedii). W przypadku wykrycia tekstów zawierających fragmenty pochodzące z innych artykułów, będą one uznawane za plagiat i niezwłocznie usuwane z serwisu.

Zasady te mają na celu dbałość o wartość treści publikowanych w „Histmagu” – które w założeniu mają być oryginalnymi, autorskimi tekstami, a nie efektami bezmyślnej kompilacji, polegającej np. na mechanicznym sklejaniu kilku cudzych artykułów.

Pierwotne miejsce publikacji

Autorzy artykułów mają obowiązek poinformować redakcję, jeśli nadsyłane teksty były wcześniej publikowane.

Redystrybucja treści

Informacja o możliwościach przedruku każdego z naszych tekstów znajduje się w notce opublikowanej pod jego treścią. Większość naszych materiałów publikujemy na wolnej licencji: Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

We wszystkich sprawach związanych z redystrybucją treści i podejrzeniami plagiatu prosimy kontaktować się bezpośrednio z redakcją: redakcja@histmag.org.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Prawa zastrzeżone – ten materiał jest chroniony przez przepisy prawa autorskiego.

Kopiowanie, przedrukowywanie (poza dozwolonymi prawnie wyjątkami) wyłącznie za zgodą redakcji: redakcja@histmag.org