Autor: Redakcja
Tagi: Redakcyjne, Doktoranci, Studenci
Opublikowany: 30 października 2007
Licencja:wszystkie prawa zastrzeżone

Plakat „Histmaga” na każdym polskim uniwersytecie!

Drodzy Czytelnicy! Przygotowaliśmy plakaty skierowane do studentów i doktorantów humanistyki (historyków, filologów, politologów, kulturoznawców..., ale nie tylko!). Zależy nam na tym, by pozyskać nowe twarze do redakcji naszego serwisu. Prosimy o pomoc w naszej akcji.

Pod adresem https://histmag.org/plakaty/hmplakat.pdf znajduje się gotowy do wydruku plakat. Jest on skierowany do studentów historii. Na wielu polskich uniwersytetach studiują członkowie naszej redakcji, ale nie wszędzie. Dlatego też chcielibyśmy zaprosić do wzięcia udziału w naszej akcji i rozwieszenia powyższego plakatu w miejscach, gdzie mógłby on zostać dostrzeżony przez naszych potencjalnych redaktorów. Kto wie, może to właśnie dzięki Twojej pomocy zdołamy wspólnie doprowadzić Histmag.org do rozkwitu?

Z kolei pod adresem: https://histmag.org/plakaty/sicplakat.pdf znajduje się wersja plakatu przeznaczona dla studentów innych kierunków (zwłaszcza humanistycznych). Plakaty te związane są z akcją naboru do naszego nowego, innowacyjnego projektu - portalu kulturalno-społecznego "Sic!". Każda pomoc mile widziana!

Instrukcja obsługi plakatów:

  1. Pobieramy plakat na twardy dysk.
  2. Drukujemy (druk czarno - biały) na kartce A4.
  3. Idziemy na ksero A3, powielamy w zadowalającej liczbie egzemplarzy. (W razie, gdybyście nie dysponowali taką możliwością lub wiązałoby to się ze zbyt dużymi kosztami, można zostać przy wersji A4)
  4. Załatwiamy zgodę na powieszenie plakatów. W przypadku uczelni wyższych - zwykle załatwia się to w samorządzie studenckim lub w dziale administracyjnym danego wydziału. W przypadku bibliotek lub lokali studenckich - najlepiej porozmawiać z którymś z pracowników.
  5. Wieszamy w widocznych miejscach.
  6. Informujemy o naszych wyczynach - w komentarzu pod tym newsem, lub w mailu wysłanym na adres: "histmag@histmag.org":histmag@histmag.org
  7. Jeśli plakaty zostaną zalepione lub zdarte - akcję możemy powtórzyć.
  8. W razie jakichkolwiek problemów, wątpliwości - piszemy o nich poniżej lub ślemy maila na adres: "histmag@histmag.org":histmag@histmag.org

Z góry dziękujemy za Waszą pomoc!

Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
telefon: 692 929 681
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Magdalena Mikrut-Majeranek
redaktor naczelna
redakcja@histmag.org
telefon: 796 418 763
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy