Opublikowano
2014-01-03 12:54
Licencja
Wolna licencja

Ponad 1,35 miliona Czytelników Histmag.org w 2013 roku!

Podsumowaliśmy nasze ubiegłoroczne statystyki. W 2013 roku odwiedziło nas 1 352 737 unikalnych użytkowników, otwierając nasze strony 3 457 449 razy. To plasuje nas wg rankingu Alexa.com w gronie 1500 najpopularniejszych witryn internetowych w Polsce! W porównaniu z ubiegłym rokiem, odnotowaliśmy 15-procentowy wzrost popularności naszego portalu.


Statystyki Histmag.org w 2013 roku - źródło: Google Analytics

Będziemy ciężko pracowali nad tym, by popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej ilości internautów. Gorąco dziękujemy za Wasze zainteresowanie Histmag.org.

Wszystkich zaś, którzy chcieliby dotrzeć do naszych odbiorców ze swoją reklamą, prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem.

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org