Prawie 325 tys. Czytelników i ponad 500 tys. odsłon Histmag.org w styczniu! Dziękujemy!

opublikowano: 2024-02-01 13:53
wolna licencja
poleć artykuł:
W styczniu odnotowaliśmy 322 161 użytkowników i 501 383 odsłon (Źródło: Google Analytics). Dziękujemy za zainteresowanie treściami na naszych stronach. Zachęcamy do wspierania naszego portalu lub zakupu reklamy w Histmagu.
REKLAMA
Statystyki Histmag.org w styczniu 2024 r. Źródło: Google Analytics


Będziemy ciężko pracowali nad tym, by w rzetelny i nieuciekający się do tabloidyzacji sposób popularyzować wiedzę historyczną wśród coraz większej liczby internautów. Pomóż nam w tym i poleć naszą witrynę swoim znajomym zainteresowanym historią. Jeśli podoba Ci się to co robimy, wesprzyj też naszą działalność finansowo! 

Wszystkich zaś, którzy chcieliby dotrzeć do naszych odbiorców ze swoją reklamą, prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem: [email protected].  

Lubisz czytać artykuły w naszym portalu? Wesprzyj nas finansowo i pomóż rozwinąć nasz serwis!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone