Opublikowano
2018-12-17 11:20 (akt. 2018-12-22 14:03)
Licencja
Wolna licencja

Quick Rage: Historia na Święta, e-booki historyczne już od 1 zł!

Wystartował specjalny Quick Rage z e-bookami historycznymi Histmaga już od złotówki! Tym razem to Wy wyznaczacie ich cenę, a także wybieracie, ile z przeznaczonych środków trafi na potrzeby Histmaga! Jest tylko jeden haczyk - akcja zakończy się w wigilijny poniedziałek o 10:00! Nie zwlekajcie, kupcie zestaw już dziś!


Przejdź na stronę akcji!

Quickrage Historia - e-booki historyczne już od złotówki

W podstawowym pakiecie, który kupić można za dowolną cenę, znajdują się:

  • „Sportowa Warszawa przed I wojną światową” Łukasza Jabłońskiego
  • „Elita władzy w Królestwie Jerozolimskim (1174–1185)” Marcina Sałańskiego

Dodatkowo jeśli zapłacisz więcej niż aktualna średnia cena pakietu (w momencie aktualizacji tego artykułu to ok. 24 zł) otrzymasz dodatkowo dwie książki:

  • „Wielcy zapomniani dwudziestolecia cz.3” Pawła Rzewuskiego
  • „Polowanie na stalowe słonie. Karabiny przeciwpancerne 1917 – 1945” Łukasza Męczykowskiego

Natomiast przebicie podwójnej aktualnej średniej ceny pakietu (w momencie aktualizacji tego tekstu to ok. 48 zł) odblokuje dostęp do następujących książek:

  • „Z czego się śmiano w średniowieczu?” Aleksandry Niedźwiedź
  • „Powaby totalitaryzmu. Zarys historii intelektualnej komunizmu i faszyzmu” Mateusza Kuryły
  • „Kobiety króla Kazimierza III Wielkiego” Marka Telera

Wpływy ze sprzedaży wspierają portal Histmag.org!

Przejdź na stronę akcji!

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org