Opublikowano
2017-09-24 17:29
Licencja
Prawa zastrzeżone

Reklama w serwisie — możliwości, oferta i cennik

Dla naszych reklamodawców przygotowaliśmy kompleksową ofertę reklamową. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania lub wątpliwości.


Prezentujemy przykładowe świadczenia reklamowe.

Do każdego z nich – w ramach przedstawionej poniżej ceny reklamy – dobieramy odpowiednie dodatkowe świadczenia redakcyjne, tak, by reklama dotarła do możliwie jak najszerszego grona odbiorców.

Dodatkiem do reklamy może być np. przeprowadzenie konkursu, gwarancja recenzji publikacji (nie gwarantujemy jednak jej pozytywnego wydźwięku – redakcja jest w pełni niezależna w ocenie), wywiad, publikacja fragmentu książki lub promocyjnego filmu video, realizacja materiału popularnonaukowego, galerii czy eseju na temat inspirowany danym produktem (z wyraźnym wskazaniem źródła inspiracji).

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie. Chętnie doradzimy w optymalnym wykorzystaniu środków przeznaczonych na reklamę w naszym serwisie lub pomożemy w przygotowaniu odpowiednich materiałów.

Informacja reklamowa:

  • notka reklamowa opublikowana na Histmag.org (do 3 tys. znaków, do 2 ilustracji graficznych lub materiałów video np. z Youtube), zlinkowana na Facebooku portalu (ponad 75 tys. fanów), Twitterze (ponad 6 tysięcy obserwujących) oraz w newsletterze (blisko 7 tys. adresatów) – 700 zł netto
  • Notka, oznaczona jako materiał reklamowy, podlega takim samym prawom, jak inne artykuły w serwisie, stopniowo „wędrując” w dół strony głównej portalu.

Baner górny – 750×100

Przykładowe ceny (netto):

Czas realizacjiLiczba odsłonŁączna cena
dwa tygodnie50 tys.900 zł
miesiąc100 tys.1500 zł
kwartał300 tys.3000 zł

Baner 750×100 prezentowany jest na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu informacyjnego „Histmag.org”. Wykupione przez reklamodawców kampanie są realizowane naprzemiennie. Nie ma możliwości wykupienia tego miejsca reklamowego na wyłączność. Przy kampanii co najmniej miesięcznej – notka reklamowa gratis.

Baner boczny – 240×200

Czas realizacjiLiczba odsłonŁączna cena
dwa tygodnie100 tys.900 zł
miesiąc200 tys.1500 zł
kwartał600 tys.3000 zł

W przypadku reklamy banerowej 240*200, reklamodawca wykupuje emisję reklam w prawej kolumnie. Banery 240×200 prezentowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu informacyjnego „Histmag.org”. W pierwszych dniach kampanii emisja realizowana jest w pierwszym miejscu bocznym. Następnie baner reklamodawcy trafia do jednego z kolejnych pól. Wykupione przez reklamodawców kampanie są realizowane naprzemiennie. Nie ma możliwości wykupienia tego miejsca reklamowego na wyłączność. Przy kampanii co najmniej miesięcznej – notka reklamowa gratis.

Baner dolny – 300×250

Czas realizacjiŁączna cena
tydzień1000 zł
dwa tygodnie1800 zł
miesiąc3000 zł
kwartał7500 zł

To jedyne miejsce banerowe, które można wykupić w naszym serwisie na wyłączność. Banery 300×250 prezentowane są na stronie głównej i pod wszystkimi tekstami wyświetlanymi na stronach „Histmag.org”. Przy kampanii co najmniej dwutygodniowej – notka reklamowa gratis.

Materiały reklamowe

Oferujemy także możliwość przygotowania (w konsultacji z reklamodawcą) materiałów reklamowych (banery, informacje reklamowe), emitowanych w naszym serwisie w cenie już od 50 zł netto! Jeśli zdecydują się je Państwo przygotować samodzielnie, prosimy o zapoznanie się z naszą specyfikacją techniczną.

Co dalej?

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy, prosimy o kontakt. Chętnie odpowiemy również na Państwa pytania lub wątpliwości.

Kontakt:


Michał Świgoń
wydawca portalu
m.swigon@histmag.org
telefon: 692 929 681

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w cenniku. Zmiany wchodzą w życie z momentem opublikowania ich na powyższej stronie. Podane ceny reklam są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Przejdź do informacji o możliwościach reklamy w Histmag.org

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Prawa zastrzeżone – ten materiał jest chroniony przez przepisy prawa autorskiego.

Kopiowanie, przedrukowywanie (poza dozwolonymi prawnie wyjątkami) wyłącznie za zgodą redakcji: redakcja@histmag.org