Reklama w serwisie – możliwości, oferta i cennik

opublikowano: 2017-09-24 15:29
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Dla naszych reklamodawców przygotowaliśmy kompleksową ofertę reklamową. Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy, prosimy o kontakt . W razie wątpliwości chętnie odpowiemy również na Państwa pytania.
REKLAMA

Prezentujemy przykładowe świadczenia reklamowe, dzięki którym mogą Państwo dotrzeć do blisko pół miliona naszych odbiorców miesięcznie – w przeważającej mierze osób z wykształceniem wyższym, regularnie kupujących w sieci i wydających znaczne środki na dobra kultury!

Do każdego z nich – w ramach przedstawionej poniżej ceny – dobieramy odpowiednie dodatkowe świadczenia redakcyjne, tak, by reklama dotarła do możliwie jak najszerszego grona odbiorców.

Dodatkiem do reklamy może być np. przeprowadzenie konkursu, gwarancja zamieszczenia recenzji (nie gwarantujemy jednak jej pozytywnego wydźwięku – redakcja jest w pełni niezależna w ocenie), wywiad, publikacja fragmentu książki lub promocyjnego filmu wideo, realizacja materiału popularnonaukowego, galerii czy eseju na temat inspirowany danym produktem (z wyraźnym wskazaniem źródła inspiracji).

Do każdego z naszych reklamodawców i partnerów podchodzimy indywidualnie. Chętnie doradzimy, jak optymalnie wykorzystać środki przeznaczone na reklamę w naszym serwisie lub pomożemy przygotować odpowiednie materiały.

Informacja reklamowa:

  • Notka reklamowa opublikowana na Histmag.org (do 5 tys. znaków, do 3 ilustracji graficznych lub materiałów wideo np. z YouTube), zlinkowana na naszym profilu na Facebooku (prawie 100 tys. fanów), w X (dawniej Twitterze – ok. 10 tys. obserwujących) oraz w newsletterze (blisko 6 tys. adresatów) – 1000 zł netto
  • Notka, oznaczona jako materiał reklamowy, w dniu publikacji jest szczególnie eksponowana na stronie głównej, a następnie podlega takim samym prawom, jak inne artykuły w serwisie – stopniowo „wędruje” w dół strony głównej portalu.

Baner górny – 750x200 px

Przykładowe ceny (netto):

50 tys. odsłon - 1000 zł

100 tys. odsłon - 1750 zł

300 tys. odsłon - 3250 zł

Baner o rozdzielczości 750x200 pikseli prezentowany jest na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu informacyjnego „Histmag.org”, wyłącznie na ekranach powyżej 750 px szerokości. Wykupione przez reklamodawców kampanie są realizowane naprzemiennie. Nie ma możliwości wykupienia tego miejsca reklamowego na wyłączność. Przy kampanii co najmniej 100 tys. odsłon – notka reklamowa gratis. Czas emisji możemy dostosować w miarę możliwości do Państwa oczekiwań, standardowo emisję 50 tys. odsłon realizujemy w ciągu 1 miesiąca.    

Baner środkowy – 360x300 px

Przykładowe ceny (netto):

100 tys. odsłon - 1000 zł

200 tys. odsłon - 1750 zł

600 tys. odsłon - 3250 zł

W przypadku reklamy banerowej 360x300 pikseli, reklamodawca wykupuje emisję reklam prezentowanych pod leadem naszych artykułów oraz w ich treści. Banery 360x300 px prezentowane są na stronie głównej i wszystkich podstronach serwisu informacyjnego „Histmag.org” – pierwszy boks jest emitowany zawsze, drugi - na ekranach o szerokości co najmniej 750 px. Nie ma możliwości wykupienia tego miejsca reklamowego na wyłączność. Przy kampanii powyżej 200 tys. odsłon – notka reklamowa gratis.  Czas emisji możemy dostosować w miarę możliwości do Państwa oczekiwań, standardowo emisję 200 tys. odsłon realizujemy w ciągu 1 miesiąca.

Materiały reklamowe

Oferujemy także możliwość przygotowania (w konsultacji z reklamodawcą) materiałów reklamowych (banery, informacje reklamowe), emitowanych w naszym serwisie w cenie już od 100 zł netto! Jeśli zdecydują się je Państwo przygotować samodzielnie, prosimy o zapoznanie się z naszą specyfikacją techniczną.

Co dalej?

Jeśli są Państwo zainteresowani zakupem reklamy, prosimy o kontakt. W razie wątpliwości chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Kontakt:

Michał Świgoń

wydawca portalu

[email protected]

telefon: 692 929 681

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w cenniku. Zmiany wchodzą w życie z momentem opublikowania ich na powyższej stronie. Podane ceny reklam są wyłącznie informacją handlową i nie stanowią oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego.

Przejdź do informacji o możliwościach reklamy w Histmag.org

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone