Opublikowano
2019-03-23 17:45
Licencja
Wolna licencja

Rosja carska, Rosja Radziecka... w kolorze! [Galeria]

Pierwsze dekady XX wieku to dla Rosji okres niezwykle burzliwy i trudny. Odchodzące w niebyt czasy caratu, rewolucje: lutowa i październikowa, wojny: światowa i domowa... oraz codzienne życie. To wszystko możecie zobaczyć na niezwykłych, koloryzowanych fotografiach, których większość wykonano nawet 100 lat temu! Koloryzacja: PlanetZero.


Napisz komentarz
Regulamin komentarzy

Gość: maqq |

Rasputin, to ci zuch - sam zorganizował zamach na siebie.Odpowiedz

Gość: Hfdh |

Gdzie ta strzałka?Odpowiedz
Paweł Czechowski

Ukończył studia dziennikarskie na Uniwersytecie Śląskim. W historii najbardziej pasjonuje go wiek XX, poza historią - piłka nożna.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org