Opublikowano
2017-01-10 10:45
Licencja
Wolna licencja

Sonda Histmag.org: rok 2016 – lepszy czy gorszy?

Pod koniec 2016 roku zapytaliśmy naszych czytelników, jak oceniają mijające dwanaście miesięcy w porównaniu do 2015 roku. Jakie były wyniki? Pytamy też o reformę edukacji i likwidację gimnazjów.


18 grudnia zapytaliśmy naszych czytelników o to, jaki ich zdaniem był rok 2016. Lepszy od poprzedniego? Gorszy od poprzedniego? Pierwszej odpowiedzi udzieliło 43 proc. ankietowanych. Drugiej – 37 proc. pytanych. Co piąty uczestnik sondy stwierdził „Trudno powiedzieć”. Komentarz do tych wyników pozostawiamy naszym czytelnikom!

Zapraszamy też do odpowiedzi na kolejne pytanie. Wczoraj Prezydent Andrzej Duda podpisał ustawę zmieniającą system edukacji, tzn. likwidującą gimnazja i przywracającą ośmioklasową szkołę podstawową i cztero/pięcioletnie szkoły ponadpodstawowe. Czy to dobra decyzja? Odpowiedzi udzielać można do 22 stycznia.

Polecamy książkę: „Historia. Poradnik maturalny”

Autorzy: Sebastian Adamkiewicz, Karolina Sikała
„Historia. Poradnik maturalny”

redaktor: Michał Świgoń

Format: 135×200

Stron: 160

Oprawa: miękka

ISBN: 978-83-62329-12-0

4,9 zł

(e-book)
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Redakcja

Redakcja „Histmag.org”.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org