Specyfikacja techniczna reklam

opublikowano: 2017-09-24 15:33
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Poniżej przedstawiamy specyfikacje techniczne reklam prezentowanych na naszych stronach. Zalecamy zapoznanie się z ich treścią, aby uniknąć niepotrzebnych nieporozumień.
REKLAMA

Wszystkie reklamy

Reklama nie może powodować zakłóceń w odbiorze strony (w szczególności: zawieszania przeglądarki czy znaczącego spowolnienia jej działania) u użytkowników.

Reklama nie może łamać obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności promować stron, czasopism, materiałów naruszających godność osobistą, namawiających do przemocy lub prezentujących treści pornograficzne. Reklamodawca gwarantuje, że treść reklam jest zgodna z prawem, a w szczególności nie narusza praw osób trzecich chronionych prawem cywilnym lub autorskim.

Reklamodawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich wskutek emisji reklam. Redakcja Histmag.org zastrzega sobie prawo oznaczenia emitowanej reklamy przy użyciu terminów: „reklama”, „artykuł sponsorowany” itp.

Banery reklamowe

Poniżej w tabeli zamieszczamy akceptowane przez nas formy reklamy banerowej. Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia reklamy tylko pod warunkiem, że będzie serwowana wyłącznie przez nasz system reklam. Nie akceptujemy reklam typu Top Layer, rozwijających się w jakikolwiek sposób poza obszar wyznaczony dla danej reklamy, a także reklam zawierających dźwięk.

baner górny – 750x200 pikseli – GIF, JPG, – do 75 kB

baner środkowy – 360x300 pikseli – GIF, JPG – do 75 kB

Prosimy o zmniejszenie „wagi” wyświetlanych reklam do niezbędnego minimum - pozwoli to naszym użytkownikom na szybsze i wygodniejsze korzystanie z naszego serwisu.

Akceptujemy zarówno reklamy statyczne (jednoklatkowe), jak i animacje.

Istnieje również możliwość przygotowania reklam graficznych przez nasz zespół w bardzo przystępnych cenach. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem: [email protected].

Przejdź do informacji o możliwościach reklamy w Histmag.org

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone