Autor: Redakcja
Tagi: Redakcyjne
Opublikowany: 2017-09-24 15:33
Licencja: wszystkie prawa zastrzeżone

Specyfikacja techniczna reklam

Poniżej prezentujemy specyfikacje techniczne dla reklam prezentowanych na naszych stronach. Zalecamy zapoznanie się z ich treścią w celu uniknięcia niepotrzebnych nieporozumień.

Wszystkie reklamy

Reklama nie może powodować zakłóceń w odbiorze strony (w szczególności: zawieszania przeglądarki czy znaczącego spowolnienia jej działania) u użytkowników.

Reklama nie może łamać obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności promować stron, czasopism, materiałów naruszających godność osobistą, namawiających do przemocy lub prezentujących treści pornograficzne. Reklamodawca gwarantuje, że treść reklam jest zgodna z prawem, a w szczególności nie narusza praw osób trzecich chronionych prawem cywilnym lub autorskim.

Reklamodawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich wskutek emisji reklam. Redakcja Histmag.org zastrzega sobie prawo oznaczenia emitowanej reklamy przy użyciu terminów: "reklama", "artykuł sponsorowany" itp.

Banery reklamowe

Poniżej w tabeli zamieszczamy akceptowane przez nas formy reklamy banerowej. Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia reklamy tylko pod warunkiem, że będzie serwowana wyłącznie przez nasz system reklam. Nie akceptujemy reklam typu Top Layer, rozwijających się w jakikolwiek sposób poza obszar wyznaczony dla danej reklamy, a także reklam zawierających dźwięk.

baner górny – 750x200 – GIF, JPG, – do 75 KB

banery: środkowy i dolny – 360x300 – GIF, JPG – do 75 KB

Prosimy o zoptymalizowanie "wagi" wyświetlanych reklam do niezbędnego minimum - pozwoli to naszym użytkownikom na szybsze i wygodniejsze korzystanie z naszego serwisu.

Akceptujemy zarówno reklamy statyczne (jednoklatkowe), jak i animacje.

Istnieje również możliwość przygotowania reklam graficznych przez nasz zespół w bardzo przystępnych cenach. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem: m.swigon@histmag.org.

Przejdź do informacji o możliwościach reklamy w Histmag.org

Śledź nas!
Komentarze
lub zaloguj się za pośrednictwem konta Google

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Polecamy artykuł...
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
redakcja@histmag.org
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy