Opublikowano
2017-09-24 17:33
Licencja
Prawa zastrzeżone

Specyfikacja techniczna reklam

Poniżej prezentujemy specyfikacje techniczne dla reklam prezentowanych na naszych stronach. Zalecamy zapoznanie się z ich treścią w celu uniknięcia niepotrzebnych nieporozumień.


Wszystkie reklamy

Reklama nie może powodować zakłóceń w odbiorze strony (w szczególności: zawieszania przeglądarki czy znaczącego spowolnienia jej działania) u użytkowników.

Reklama nie może łamać obowiązującego w Polsce prawa, a w szczególności promować stron, czasopism, materiałów naruszających godność osobistą, namawiających do przemocy lub prezentujących treści pornograficzne. Reklamodawca gwarantuje, że treść reklam jest zgodna z prawem, a w szczególności nie narusza praw osób trzecich chronionych prawem cywilnym lub autorskim.

Reklamodawca ponosi wyłączną odpowiedzialność za naruszenie praw osób trzecich wskutek emisji reklam. Redakcja Histmag.org zastrzega sobie prawo oznaczenia emitowanej reklamy przy użyciu terminów: "reklama", "artykuł sponsorowany" itp.

Banery reklamowe

Poniżej w tabeli zamieszczamy akceptowane przez nas formy reklamy banerowej. Zastrzegamy sobie prawo do przyjęcia reklamy tylko pod warunkiem, że będzie serwowana wyłącznie przez nasz system reklam. Nie akceptujemy reklam typu Top Layer, rozwijających się w jakikolwiek sposób poza obszar wyznaczony dla danej reklamy, a także reklam zawierających dźwięk.

Nazwarozdzielczośćakceptowane formaty i rozmiary
baner górny750×100GIF, JPG, PNG – do 50 KB, HTML5 – do 100 KB
baner dolny300×250GIF, JPG, PNG – do 50 KB, HTML5 – do 100 KB
baner boczny240×200GIF, JPG, PNG – do 50 KB, HTML5 – do 100 KB

Prosimy o zoptymalizowanie "wagi" wyświetlanych reklam do niezbędnego minimum - pozwoli to naszym użytkownikom na szybsze i wygodniejsze korzystanie z naszego serwisu.

Akceptujemy zarówno reklamy statyczne (jednoklatkowe), jak i animacje.

W przypadku użycia reklam HTML5, prosimy o zapoznanie się z wytycznymi.

Istnieje również możliwość przygotowania reklam graficznych przez nasz zespół w bardzo przystępnych cenach. W razie zainteresowania prosimy o kontakt z Michałem Świgoniem.

Przejdź do informacji o możliwościach reklamy w Histmag.org

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Redakcja

Redakcja Histmag.org

Prawa zastrzeżone – ten materiał jest chroniony przez przepisy prawa autorskiego.

Kopiowanie, przedrukowywanie (poza dozwolonymi prawnie wyjątkami) wyłącznie za zgodą redakcji: redakcja@histmag.org