Autor: Reklama
Tagi: Zabytki, Reklamy
Opublikowany: 2014-06-26 16:05
Licencja: wszystkie prawa zastrzeżone

W Krzyżackim Zamku

Biesiada Rycerska przeniesie Państwa do niezwykłych czasów średniowiecza. Piękne stroje dla wszystkich biesiadników, widowiskowe pokazy walk i wspólna zabawa z niesamowitą opowieścią w tle, pozwolą poczuć się ówczesnym Rycerzem, Damą lub Paziem. Tradycyjne trunki i smakowite jadło sprostają gustom najbardziej wytrawnych smakoszy.

Pokaz walk podczas Biesiady Rycerskiej nawiązuje wprost do średniowiecznych tradycji potyczek pomiędzy zwaśnionymi, odzianymi w pancerze wojowników. Niezwykle dynamiczna, przebiegająca na granicy ryzyka bójka gwarantuje obserwatorom niezapomniane wrażenie uczestniczenia w czymś niezwykłym. Z jednej strony adrenalina rośnie do poziomu nie współgrającego z rolą biernego obserwatora, z drugiej bezpieczeństwo gwarantowane przez doświadczonych wieloletnią praktyką i uczestnictwem w rekonstrukcjach historycznych bitew, pełnych energii współczesnych rycerzy. Gdy rozbrzmiewa szczęk ścierających się ze sobą mieczy, buzdyganów i tarcz w roli nie tylko defensywnej, wszystko to oprawione wprawnymi skokami, obrotami, unikami i wcale nie wyglądającymi na wymierzone w pustkę, silnymi ciosami, nikt z widowni nie opuści sali z poczuciem niedosytu.

Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, a radosne trele ptaków współgrają z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą, wznosi się Hotel ZAMEK RYN**** - miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu. Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność- wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.

Biesiady Rycerskie: http://www.zamekryn.pl/biesiady-rycerskie/

Zwiedzanie zamku: http://www.zamekryn.pl/zwiedzanie

Tel. 87 429 70 00

e-mail: "hotel@zamekryn.pl":mailto:hotelzamekryn.pl

Śledź nas!
Komentarze
lub zaloguj się za pośrednictwem konta Google

O autorze

Polecamy artykuł...
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
m.swigon@histmag.org
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
redakcja@histmag.org
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy