Opublikowano
2007-06-24 20:27
Licencja
Wolna licencja

Wakacyjny konkurs historyczny „Histmag.org” rusza już w środę!

Zmierz się z innymi miłośnikami historii i wygraj ciekawe nagrody.


Konkurs potrwa cztery dni - od 27 do 30 czerwca (środa - sobota). Każdego dnia o losowo wybranej porze na naszej stronie (w postaci newsa) pojawi się zestaw dwóch pytań. Pierwsza osoba, która udzieli na nie poprawnej odpowiedzi, otrzyma nagrodę dnia - ciekawą książkę lub grę komputerową, a imię i nazwisko zwycięzcy (prosimy o podawanie ich w Waszych odpowiedziach) zostanie ogłoszone w naszym serwisie.

Zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie! Sponsorem nagród jest... redakcja „Histmag.org” :]

Dyskusja o konkursie: Forum historyczne Histmag.org

Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza). Ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org