Zamachy z 11 września w Telewizji Polskiej [video]

opublikowano: 2016-09-11 16:03— aktualizowano: 2023-09-11 05:03
wolna licencja
poleć artykuł:
Informacja o zamachach terrorystycznych z 11 września 2001 roku błyskawicznie obiegła świat. Obraz samolotu wbijającego się w drugą wieżę World Trade Center w Nowym Jorku transmitowało na żywo wiele telewizji na całym globie. A jak zamachy przedstawiła Telewizja Polska w specjalnym wydaniu Wiadomości?
REKLAMA
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Maciej Zaremba
Były redaktor naczelny Histmag.org (2017-2019). Absolwent historii i student politologii na Uniwersytecie Warszawskim. Interesuje się historią nowożytną Polski, zwłaszcza życiem codziennym, publicznym i wojskowym społeczeństwa szlacheckiego Rzeczypospolitej oraz stosunkami polsko-moskiewskimi w XVI i XVII wieku. Wielbiciel gier video i literatury fantasy. Uważa, że historię należy popularyzować za pomocą wszelkich dostępnych środków popkultury, takich jak filmy, seriale, muzyka czy gry.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone