Zostań Patronem Histmaga i wybierz temat, który opiszemy najszybciej!

opublikowano: 2024-01-24 14:24
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
Wystartowało głosowanie nad tematem artykułu, który pojawi się dzięki Waszemu wsparciu na łamach Histmaga najszybciej. Głosowanie odbywa się na stronach naszego profilu w Patronite.
REKLAMA

Patroni wybierają spośród następujących propozycji tematów:

  • Blanka de Païva — słynna paryska kurtyzana i żona górnośląskiego magnata przemysłowego
  • Zapatyści: rdzenni Meksykanie i ostatni rewolucjoniści
  • Wyniósł Elvisa Presleya na szczyt i sprowadził go na dno. Tom Parker, najbardziej kontrowersyjny "pułkownik" w show-biznesie
  • Cywilna obrona przeciwlotnicza i przeciwgazowa w przedwojennej Polsce

Temat, który zdobędzie największe poparcie wspierających nas Patronów, zrealizujemy na łamach Histmag.org już w przyszłym miesiącu! 

Zostań naszym Patronem i weź udział w głosowaniu!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone