Opublikowano
2017-02-01 09:23
Licencja
Wolna licencja

Dołącz do Drużyny Histmag.org!

Drużyna Histmag.org to grupa użytkowników naszego portalu, która zdecydowała się wspierać finansowo naszą działalność. Specjalnie dla członków Drużyny przygotowaliśmy szereg dodatkowych funkcjonalności.


Aby dołączyć do Drużyny Histmaga:

 • jeśli nie masz konta w naszym serwisie – wpierw je załóż!
 • jeśli posiadasz konto w naszym serwisie i zalogował(e/a)ś się na nim – wejdź do Ustawień i przejdź do zakładki: „Drużyna Histmaga”

Członkostwo w Drużynie Histmag.org umożliwia m.in.:

 • wyświetlanie naszych tekstów bez podziału na strony, możliwość wyłączenia reklam w serwisie
 • publikację komentarzy w naszym serwisie bez uprzedniej moderacji
 • dogodny zapis każdego artykułu z naszej bazy w formacie do druku oraz na czytniki (PDF, EPUB, MOBI) – oferujemy możliwość pobrania pliku lub wysłania go na wskazanego maila. W tym momencie pliki wyświetlamy bez ilustracji, pracujemy nad ich udoskonaleniem.
 • zaznaczenie najciekawszych tekstów do przeczytania na później (raz w tygodniu wyślemy Ci o nich powiadomienie) oraz dostosowanie strony głównej serwisu do swoich potrzeb (np. wyświetlanie tylko wybranych tagów)
 • wybieranie najciekawszych artykułów i poprzez to - wpływ na promowanie najlepszych treści na stronie głównej portalu

W przyszłości uzupełnimy tę listę o dodatkowe funkcjonalności!

Prenumeratorzy e-booków Histmag.org otrzymają dodatkowo:

 • dostęp do wszystkich naszych archiwalnych e-booków (ZOBACZ LISTĘ) oraz nowych e-booków, które pojawią w trakcie trwania zakupionej subskrypcji
 • dostęp do generowanych co tydzień plików PDF/EPUB/MOBI z treściami opublikowanymi w naszym serwisie w minionym tygodniu. W tym momencie wygenerowane w ten sposób pliki wyświetlamy bez ilustracji, pracujemy nad ich udoskonaleniem.

Koszt dołączenia do Drużyny Histmag.org to:

 • 129 zł brutto rocznie (w tym momencie oferujemy specjalną promocję: 99 zł brutto) lub 14,90 zł brutto miesięcznie.
 • Prenumerata e-booków - to dodatkowa, jednorazowa dopłata w wysokości 49,90 zł. Prenumerata trwa do momentu zakończenia uczestnictwa w Drużynie Histmag.org.

Opcję miesięczną można zakupić w dwóch formach:

 • jednorazowa opłata, skutkująca przedłużeniem ważności konta o miesiąc (opcja: „Na miesiąc”)
 • comiesięczna subskrypcja (Opcja: „Co miesiąc”), dostępnej tylko dla posiadaczy kont PayPal lub kart płatnicznych w internecie – kwota płatności będzie automatycznie pobierana z konta co miesiąc. W każdej chwili możesz zrezygnować z automatycznego odnawiania subskrypcji.

Aby dołączyć do Drużyny Histmaga:

 • jeśli nie masz konta w naszym serwisie – wpierw je załóż!
 • jeśli posiadasz konto w naszym serwisie i zalogował(e/a)ś się na nim – wejdź do Ustawień i przejdź do zakładki: „Drużyna Histmaga”
Regulamin komentarzy

Uwaga, wyświetliliśmy tylko ostatnio opublikowane komentarze. Zobacz wszystkie komentarze!

Tylko dla mieszkańców Polski a ja mieszkam w UK :(Odpowiedz

Gość: Atim |

W ciągu minionego roku wpłaciłem coś dwa razy.
Niestety, wszelkie próby zarejestrowania się system mi nadal blokuje. Byłoby dobrze, gdyby system nauczył się wreszcie jakoś resetować wszystkie dawne rejestracje czy nieudane próby logowania, a nie powtarzał mi: ten adres jest już przez kogoś zajęty, albo dziwne:
"Whoops, looks like something went wrong."Odpowiedz

@Atim Proszę o kontakt mailowy na: m.swigon@histmag.org, postaramy się pomóc w rozwiązaniu problemu.Odpowiedz

Klikam w "dołącz do drużyny histmag.org" i co dalej? Brak informacji o dalszum postępowaniu, potwierdzenia zgłoszenia i numeru konta dla dokonania wpłaty Stach GłąbińskiOdpowiedz

@Stach M. Głąbiński Czy po zalogowaniu się w naszym serwisie kliknięciu na wskazany link wyświetla się Panu zakładka: "Drużyna Histmaga"? To właśnie w tym miejscu dokonuje się wszelkich płatności. W razie jakichkolwiek dalszych problemów, proszę o kontakt na: m.swigon@histmag.org, postaram się pomóc jak tylko będę potrafił.Odpowiedz

@Stach M. Głąbiński widzę, że przesłał Pan już płatność bezpośrednio na konto. Nadałem zatem Panu uprawnienia ręcznie. Życzę miłego korzystania z funkcjonalności Drużyny Histmaga :)Odpowiedz

Panie Waldemarze, bardzo proszę o kontakt mailowy - m.swigon@histmag.org . :) Będę miał dla Pana niespodziankę.Odpowiedz

Gość: Waldemar Szewczyk |

ja już przekazuję składkę.Odpowiedz
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza). Ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org