Histmag24 - interesujemy się!

opublikowano: 2016-03-03 14:36
wolna licencja
poleć artykuł:
Prowadzisz walkę o ochronę lokalnego zabytku? Tworzysz projekt popularyzujący przeszłość? Daj się usłyszeć innym miłośnikom historii – Histmag24 jest dla Ciebie!
REKLAMA

Czym jest Histmag24? To miejsce, w którym możesz podzielić się z nami informacjami o ciekawych inicjatywach z Twojej okolicy i tworzonych przez Ciebie projektach historycznych. Próbujesz zapobiec zburzeniu pomnika albo promujesz upamiętnienie ważnego wydarzenia lub postaci? Znasz interesującą akcję popularyzującą przeszłość najbliższej okolicy? Walczysz o zabytek ważny dla Twojej społeczności? Napisz do nas!

Chcemy wiedzieć, co Was interesuje, w jakie sprawy się angażujecie, co dzieje się w Waszych miastach. Chcemy stworzyć przestrzeń komunikacji z naszymi czytelnikami, dzięki której będziemy mogli pisać o zajmujących Was inicjatywach związanych z historią. Czy będzie to lokalna walka o zabytki, czy bezcenne znalezisko - na każde zgłoszenie odpowiemy. Chcemy wreszcie promować ciekawe projekty, które zasługują na zainteresowanie większej liczby odbiorców.

Mamy nadzieję, że Histmag24 stanie się przestrzenią zrzeszającą miłośników historii, służącą im i promującą ich działalność. Bo, jak głosi motto naszego portalu, łączy nas historia!

Jeśli uważasz, że Histmag24 jest właśnie dla Ciebie, napisz do nas na adres: [email protected]">[email protected].">[email protected]. W wiadomości zawrzyj informację o tym, na czym polega projekt. Możesz wysłać nam też powiązane linki i zdjęcia (swojego autorstwa – wraz ze zgodą na ewentualną publikację).

Prosimy o nieprzesyłanie newsletterów na powyższy adres. Nadesłanie artykułu na adres skrzynki kontaktowej uważa się za przyjęcie założeń naszego regulaminu publikacji.

Lubisz czytać artykuły w naszym portalu? Wesprzyj nas finansowo i pomóż rozwinąć nasz serwis!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Agnieszka Woch
Studentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, interesuję się wszelkiego rodzaju literaturą, historią XX wieku i językiem, a także filmem i teatrem. Redakcyjny mistrz boksu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone