Autor: Agnieszka Woch
Tagi: Redakcyjne
Opublikowany: 2016-03-03 14:36
Licencja: wolna licencja

Histmag24 - interesujemy się!

Prowadzisz walkę o ochronę lokalnego zabytku? Tworzysz projekt popularyzujący przeszłość? Daj się usłyszeć innym miłośnikom historii – Histmag24 jest dla Ciebie!
REKLAMA

Czym jest Histmag24? To miejsce, w którym możesz podzielić się z nami informacjami o ciekawych inicjatywach z Twojej okolicy i tworzonych przez Ciebie projektach historycznych. Próbujesz zapobiec zburzeniu pomnika albo promujesz upamiętnienie ważnego wydarzenia lub postaci? Znasz interesującą akcję popularyzującą przeszłość najbliższej okolicy? Walczysz o zabytek ważny dla Twojej społeczności? Napisz do nas!

Chcemy wiedzieć, co Was interesuje, w jakie sprawy się angażujecie, co dzieje się w Waszych miastach. Chcemy stworzyć przestrzeń komunikacji z naszymi czytelnikami, dzięki której będziemy mogli pisać o zajmujących Was inicjatywach związanych z historią. Czy będzie to lokalna walka o zabytki, czy bezcenne znalezisko - na każde zgłoszenie odpowiemy. Chcemy wreszcie promować ciekawe projekty, które zasługują na zainteresowanie większej liczby odbiorców.

Mamy nadzieję, że Histmag24 stanie się przestrzenią zrzeszającą miłośników historii, służącą im i promującą ich działalność. Bo, jak głosi motto naszego portalu, łączy nas historia!

Jeśli uważasz, że Histmag24 jest właśnie dla Ciebie, napisz do nas na adres: [email protected] W wiadomości zawrzyj informację o tym, na czym polega projekt. Możesz wysłać nam też powiązane linki i zdjęcia (swojego autorstwa – wraz ze zgodą na ewentualną publikację).

Prosimy o nieprzesyłanie newsletterów na powyższy adres. Nadesłanie artykułu na adres skrzynki kontaktowej uważa się za przyjęcie założeń naszego regulaminu publikacji.

Lubisz czytać artykuły w naszym portalu? Wesprzyj nas finansowo i pomóż rozwinąć nasz serwis!

REKLAMA
Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Agnieszka Woch
Studentka filologii polskiej i dziennikarstwa na Uniwersytecie Warszawskim, interesuję się wszelkiego rodzaju literaturą, historią XX wieku i językiem, a także filmem i teatrem. Redakcyjny mistrz boksu.

Wszystkie teksty autora
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy