Autor: Michał Świgoń
Tagi: Konkursy
Opublikowany: 2016-05-04 15:22
Licencja: wolna licencja

Konkurs: Polscy patrioci w Histmag.org

Dzięki współpracy z Fundacją PGNiG im. I. Łukasiewicza dziś na łamach Histmag.org wystartował specjalny dodatek, poświęcony sylwetkom sześciu polskich patriotów. Z tej też okazji mamy dla Was konkurs z interesującymi nagrodami do wygrania!
REKLAMA

Regulamin konkursu

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy w terminie do 17 maja 2016 r. przesłać prawidłowe odpowiedzi na nasze pytania:

1. Proszę podać imiona i nazwiska postaci, których sylwetki zostaną przedstawione w maju w ramach naszego dodatku tematycznego: Polscy patrioci w Histmag.org 2. W jakiej miejscowości I. Łukasiewicz założył pierwszą kopalnię ropy naftowej? 3. Pod jakim adresem mieści się Muzeum Gazownictwa w Warszawie?

Odpowiedzi, wraz z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu i adresem zamieszkania uczestnika (przesłane dane wykorzystamy jedynie w wypadku wygranej w konkursie – przekażemy je wtedy fundatorowi nagród, by mógł je przesłać do adresatów, a same imiona i nazwiska zwycięzców opublikujemy), należy przesłać na adres mailowy: [email protected] - w tytule maila prosimy wpisać: „Konkurs: Polscy patrioci w Histmag.org”.

Wśród wszystkich uczestników, którzy nadeślą prawidłowe odpowiedzi, rozdzielimy zgodnie z regulaminem:

  • 3 sztuki kocy plażowych z wizerunkiem Bartka Jureckiego i logiem PGNiG. Ponadto zwycięzca konkursu otrzyma publikacje: „Perły Architektury w Polsce” i „Konstancin. Wille i ogrody”, drugi wyłoniony laureat: „Wilanów. Genius Loci”, zaś trzeci: „303 zdjęcia które musisz znać”

Fundatorem nagród jest Fundacja PGNiG im. I. Łukasiewicza

Polecamy również nasze pozostałe konkursy.

Przejdź na stronę naszego dodatku tematycznego:

[

] (https://histmag.org/polscy-patrioci-w-histmagorg-dodatek-tematyczny-13254)

REKLAMA
Śledź nas!
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora
Pierwszy polski portal historyczny
ISSN: 1896-8651
Wydawca portalu
Michał Świgoń PROMOHISTORIA
ul. Koźmiana 2/89
01-606 Warszawa
NIP 626-281-54-56
Numer konta: PL 33 1140 2004 0000 3802 7410 0716
Patronaty
Jak uzyskać patronat
Kontakt z redakcją
Mateusz Balcerkiewicz
redaktor naczelny
Reklamuj się u nas
Oferta reklamowa
Konkursy
Nasze konkursy