Opublikowano
2016-08-25 04:45
Licencja
Wolna licencja

Partnerzy

Pracujemy z nimi na co dzień:


  • Krzysztof Sikorski – webdeweloper, twórca silnika CMS naszego serwisu
  • Tomasz Kiełkowski – grafik, fotograf, DTP-owiec, współtwórca layoutu Histmag.org
  • Biuro rachunkowe Advena.pl – odpowiada za naszą księgowość
  • INKPAD – skład naszych e-booków (EPUB, MOBI)
  • Nasze serwery utrzymuje Hitme.pl
  • Odk.pl – księgarnia historyczna z Łodzi, prowadząca sprzedaż naszych książek, koszulek i gadżetów
  • Świat Czytników – wszystko o czytnikach e-booków, książkach elektronicznych i Kindle w Polsce
Napisz komentarz
Regulamin komentarzy
Nie ma jeszcze żadnych komentarzy
Michał Świgoń

Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami oraz z Czytelnikami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wolna licencja – ten materiał został opublikowany na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa – Na tych samych warunkach 3.0 Polska.

Redakcja i autor zezwalają na jego dowolny przedruk i wykorzystanie (również w celach komercyjnych) pod następującymi warunkami: należy wyraźnie wskazać autora materiału oraz miejsce pierwotnej publikacji – Portal historyczny Histmag.org, a także nazwę licencji (CC BY-SA 3.0) wraz z odnośnikiem do jej postanowień. W przypadku przedruku w internecie konieczne jest także zamieszczenie dokładnego aktywnego odnośnika do materiału objętego licencją.

UWAGA: Jeśli w treści artykułu nie zaznaczono inaczej, licencja nie dotyczy ilustracji i filmów dołączonych do materiału – w kwestii ich wykorzystania prosimy stosować się do wskazówek w opisie pod nimi lub – w razie ich braku – o kontakt z redakcją: redakcja@histmag.org