Sebastian Adamkiewicz o Konstytucji 3 maja

opublikowano: 2016-05-02 16:28
wolna licencja
poleć artykuł:
Gościem dzisiejszej audycji „Popołudnie Radia TOK FM” był doktor Sebastian Adamkiewicz, publicysta naszego portalu. Czy uchwalenie Konstytucji 3 maja było związane z zamachem stanu? Jak w Konstytucji rozwiązano kwestię chłopską? O tym i o wielu innych ciekawych kwestiach posłuchacie w zapisie audycji.
REKLAMA

Zobacz też: Konstytucja 3 maja - historia i dziedzictwo

Posłuchaj zapisu audycji w TOK FM: Konstytucja 3 maja – wola narodu czy zamach stanu? Historię przybliża dr Sebastian Adamkiewicz

Polecamy e-book Sebastiana Adamkiewicza „Zrozumieć Polskę szlachecką”

Sebastian Adamkiewicz
„Zrozumieć Polskę szlachecką”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
82
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-934630-4-6

Książkę można też kupić jako audiobook, w tej samej cenie. Przejdź do możliwości zakupu audiobooka!

REKLAMA
Komentarze

O autorze
Michał Świgoń
Założyciel i wydawca „Histmag.org”. Odpowiada za działania promocyjne serwisu, kontakt z reklamodawcami i szeroko pojęte kwestie marketingowe. Jako dziennikarz współpracował z mediami ogólnopolskimi, regionalnymi i lokalnymi. Magister politologii Uniwersytetu Śląskiego (specjalność medioznawcza), ukończył również studia z zakresu marketingu.

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone