A.M. Rosner – „Silver Stag. Wyspa Kości”

opublikowano: 2018-12-03 11:09
wszystkie prawa zastrzeżone
poleć artykuł:
"Silver Stag. Wyspa Kości" to kontynuacja świetnej powieści A.M. Rosner "Silver Stag. Republika piratów", pełnej zaskakujących zwrotów akcji oraz stanowiącej brawurową mieszankę powieści historycznej, awanturniczej, obyczajowej i przygodowej.
REKLAMA
A.M. Rosner
„Silver Stag. Wyspa Kości”
Rok wydania:
2018
Liczba stron:
540
Premiera:
2018-11-14
Format:
produktu [mm]: 205 x 35 x 140

W New Providence powoli formuje się Republika Piratów. Zarządza nią Rada złożona z kapitanów niezależnych jednostek. Po jednym z posiedzeń Charles Vane przedstawia kapitanom Cuthrowowi i Jenningsowi zrabowany kilka dni wcześniej list. Wynika z niego, że pewien zamożny kupiec z okolic Panamy (wówczas upadającego ekonomicznie miasta) postanowił przenieść swój interes na Florydę, a część majątku odesłać do Kadyksu, gdzie mieści się siedziba główna jego rodzinnej faktorii. List zawiera informacje o trasie, jaką poruszać ma się wynajęta przez niego jednostka El Espectro. Kapitanom najbardziej interesujące wydaje się to, że statek ma dołączyć do Srebrnej Floty – silnie chronionego, historycznego konwoju, który raz do roku przewoził kosztowności z Nowego Świata do Europy. Uznają wspólnie, że jeśli kupcowi zależy na tak silnej obstawie, na pokładzie muszą być przedmioty niebywałej wartości...

Uczta dla miłośników efektownych bitew, niebezpiecznych abordaży, spragnionych zapachu morza i prochu! - Katarzyna Bonda

Książkę „Silver Stag. Wyspa Kości” zamówicie pod tym linkiem: https://www.empik.com/silver-stag-wyspa-kosci-rosner-a-m,p1209184122,ksiazka-p!

Zobacz też pozostałe książki, dostępne w ofercie Wydawnictwa Magnus

REKLAMA
Komentarze

O autorze

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone