Erotyczne upodobania Hitlera [Video]

opublikowano: 2023-06-03 07:03
wolna licencja
poleć artykuł:
Na temat życia seksualnego przywódcy III Rzeszy krąży wiele opowieści. Zajrzyjcie na kanał YouTube „Okupowana Polska” i dowiedzcie się, które z nich są prawdziwe.
REKLAMA
Fot. screenshot z kanału „Okupowana Polska”

Jego przeciwnicy polityczni zarzucali mu wiele zachowań, które i dziś mogłyby uchodzić za dewiacje. Weźmy np. przypuszczenia, że Adolf Hitler utrzymywał kazirodczy związek ze swoją nastoletnią siostrzenicą Geli Raubal. Jej śmierć miała być efektem jego obsesyjnej kontroli, jakiej poddawał dziewczynę. Nie ma jednak dowodów na to, aby utrzymywał z nią kontakty seksualne. Dlaczego więc, kiedy dowiedział się o sympatii Geli do Emila Maurice'a, który pełnił rolę kierowcy Hitlera, dodajmy odwzajemnionej sympatii, polecił młodym poczekać ze ślubem aż dwa lata?

Chociaż najsłynniejszą partnerką, a w ostatnich chwilach życia nawet żoną führera była Eva Braun, którą poznał w 1929 r., wydaje się, że Hitler nie był aż tak zaangażowany emocjonalnie w tę relację, jak w przypadku Geli Raubal.

Ciekawych spostrzeżeń nt. prywatnego życia Hitlera dostarczają nam wspomnienia jego bliskiego przyjaciela Augusta Kubizeka. Kubizek był prawdopodobnie najbliższą osobą Adolfa w czasach wczesnej młodości, kiedy przyszły wódz III Rzeszy mieszkał w Wiedniu i aspirował do nauki w wiedeńskiej Akademii Sztuk Pięknych. To dzięki Kubizekowi wiemy o pierwszej młodzieńczej fascynacji, której uległ młody Adolf Hitler, jeszcze zanim wyjechał do Wiednia. Obiektem jego westchnień była Stefanie Isak, do której zauroczony Hitler wysłał nawet miłosny list.

Jak Stefanie zareagowała na taką wiadomość? Czy odpowiedziała na zaloty młodego chłopaka? Tego dowiecie się, jeśli obejrzycie video!

Nagranie dostępne poniżej:

Zobacz też:

Polecamy e-book Mateusza Balcerkiewicza – „Wojna Jasia. Polski żołnierz w walce z bolszewikami”

Mateusz Balcerkiewicz
„Wojna Jasia. Polski żołnierz w walce z bolszewikami”
cena:
Wydawca:
PROMOHISTORIA [Histmag.org]
Liczba stron:
99
Format ebooków:
PDF, EPUB, MOBI (bez DRM i innych zabezpieczeń)
ISBN:
978-83-65156-34-1
REKLAMA
Komentarze

O autorze
Redakcja
Redakcja Histmag.org

Wszystkie teksty autora

Zamów newsletter

Zapisz się, aby otrzymywać przegląd najciekawszych tekstów prosto do skrzynki mailowej. Tylko wartościowe treści. Za darmo.
Zamawiając newsletter, wyrażasz zgodę na użycie adresu e-mail w celu świadczenia usługi. Usługę możesz w każdej chwili anulować, instrukcję znajdziesz w newsletterze.
© 2001-2023 Promohistoria. Wszelkie prawa zastrzeżone